Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen intim lemosó a legjobb...

Milyen intim lemosó a legjobb hogy elkerüljem a fertőzéseket?

Figyelt kérdés
pl a hüvelygombát. Eddig lactacydot használtam, de lehet v.mi más kellene. kíváncsi vok olyan véleményekre akik érzékenyek mindenféle fertőzésre és jól bevált nekik egy lempsó
2009. okt. 7. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én a lactacydtól folyamatosan gombát kaptam. és a folyásom is 3szor annyi volt. váltottam nivea-ra, mert ennek a PH-ja azonos a hüvelyével (míg a lactacyd-é egyáltalán nem, nemtom miért írják h igen) azóta egyszersem volt gombám...
2009. okt. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Engem a Lactacyd annyira kiszárított, hogy azt hitte, gombám van, de nem az volt. Azért hittem, mert vörös foltok jöttek ki és hámlott is. Váltottam a kamillás Níveára, de nem használom mindennap, általában két naponta, ha menstruálok akkor naponta. Nekem ez bevált, gyakran utazok, idegen helyekre, és nem kaptam még el gombát, pedig tabit is szedek és az elméletileg hajlamosít rá.
2009. okt. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én is Niveat használok, nekem az bevált, szeretem.


Viszont nem az intim lemosó véd meg a fertőzésektől.

TÉVHIT!

2009. okt. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem véd meg mindentől, de már az is védelem v.milyen szinten ha ott megfelelő a pH.
2009. okt. 12. 10:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen a legfontosabb, hogy a helyes pH értéket fenntartsa a mosakodó hab. Én frezyderm ph4-et használok nekem nagyon bevált és vettem a kislányomnak is (7 éves) pH7-eset, ami konkrétan nekik való. Nem tudni ki után pisil szegénykém a suliban.
2013. jan. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!