Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől barnul be a popsi a...

Mitől barnul be a popsi a lyuk körül? Egészségügyi vagy higiéniai oka van?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek a popsija a lyuk körül közvetlenül be van barnulva.Olyan,mint ha be lenne pálva vagy ki lenne dörzsölődve.Beszéltem róla erről és azt mondja őt is zavarja,de nem tudja mit lehetne csinálni vele.Köze lehet ennek ahhoz,hogy van egy pici túlsúlya és összeér és akkor kidörzsölődik?Vagy edzésen beizzad és nem tusol le egyből?Vagy szerintetek mitől lehet ez?És ami még fontosabb kérdés, hogy mit lehet csinálni vele?

2013. jún. 5. 19:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmiféle egészségügyi vagy higiéniai oka nincs. A végbélnyílás körüli - egyénenként eltérő mértékű - fokozott pigmentáció felnőtt embernél teljesen normális jelenség. Olyan, mint a hónaljszőr - lehet szeretni vagy nem szeretni, de a természet eredendően ilyennek alkotta. Van lehetőség a jelenség eltüntetésére, de nem veszélytelen. Általános információk itt: [link]
2013. jún. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
92%
A ciklus alatti hormoningadozás miatt változhat a színe. Szoláriummal nem megy semmire. Sehol sem vagyunk tökéletesek, ezt el kell fogadni.
2013. jún. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen minden válaszolónak azthiszem az a cikk minden kérdésünkre választ adott.Kenegesse vegyszerrel az a likát aki azzal keresi a kenyerét:) marad barna...
2013. jún. 5. 20:41
 14/17 anonim ***** válasza:
50%
marha vagy... gondolom most láttál először testet a sajátodon kívül, és még mi válaszolók vagyunk a hülyék
2013. jún. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem sehol nem írta a kérdező,hogy marhák vagyunk.
2013. jún. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
5%
BEPÁLIK én is láttam ilyet volt kövér nőm 150 kg-s összeér a comb és a pina is barna meg minden
2017. szept. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanmar,sokkal szebb ha nem feher, szep latvany lehet, elegbaj hogy valtoztatni akartal rajta, gondolom mar nem is vagytok egyutt..
2020. aug. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!