Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása utáni panaszaimat egyik orvosnak sem sikerült 1 éve rendezni. Milyen orvoshoz menjek még?

Figyelt kérdés
1 éve hagytam abba a fogamzásgátló szedését,azóta ugyan rendszeres a menstruációm, de 45 napos egy ciklus, szóval ez nem normális. Ami még jobban zavar, hogy tele lett pattanással a homlokom, pedig még kamaszkoromban sem volt.Elmentem nőgyógyászhoz, semmi bajom. Voltam bőrgyógyásznál, kétféle külsőleges kezelést is kipróbáltam, utána már belsőleges antibiotikumot is adott, egyik sem használt. Elmentem endokrinológushoz, minden hormonomat megnézte egy hónapban kétszer, semmilyen endokrinológiai eltérést nem talált. Hová menjek még, hogy eltűnjenek a pattanásaim? Már elég sok pénzt beleöltem a magánrendelésekbe és a gyógyszerekbe, de eddig semmi eredménye nincs.

2013. jún. 6. 09:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem ideírni, hogy 23/L vagyok.
2013. jún. 6. 10:02
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy bárki segíteni tudjon látni kellene a vizsgálati eredményeket és alapos anamnézist kellene felvenni. dr Balázs Csaba professzor urat keresd fel akkor is, ha magánban fél évet kell rá várni. Az endokrinológusok között is van különbség. Ő az egyik legjobb Magyarországon.
2013. jún. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ez segít: nekem 2 év alatt ürült ki a szervezetemből a tabletta. Addig nekem is mászkált és rendszertelen volt a ciklusom, sőt, olyan ragyáim lettem, mint ide Lacháza. Mikor pedig kiürült, visszatért a hihetetlen erős menstruációs görcsölős régi gyakorlatom. Nem vagyok orvos, de szerintem 1 év, még nem olyan sok idő.
2013. jún. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, a pattanásaid is elmúltak? Mert az zavar a legjobban, kb. utcára se szeretek kimenni...
2013. jún. 6. 16:26
 5/5 anonim ***** válasza:
terheléses inzulin vizsgálat is volt? Ha nem azt még próbáld kibulizni.
2013. jún. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!