Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen egy nőgyógyászati...

Milyen egy nőgyógyászati vizsgálat? (részletesen és saját tapasztalatokat is irhatok privibe is) Add valahova szurit?

Figyelt kérdés

2013. jún. 6. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
dehogy ad. csak bekukucskál, megnézi a hüvelyedet, nyálkahártát ilyesmi. Megvizsgál ujjal hogy rendben vagy e. Nyomkodja közben a hasadat ezzel kitapintva a méhedet és a petefészkeket hogy rendben vannak-e. A rákszüréshez betesz egy műszert (kacsa) amivel szét nyitja a hüvelyedet és egy kis pálcával vesz mintát a méhszájadról (nem lehet érezni). Ahogy beteszi a kacsát az lehet picit kellemetlen de csak ha nem lazitod el magadat. Ha ellazitod nem is lehet érezni. Még csinálhat hüvelyi uh-ot, az megincsak nem kellemetlen ha ellazitod magadat. Ha szűz vagy akkor nem tesz fel kacsát és nem is csinál hüvelyi uh-ot, csak hasit.
2013. jún. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem ad semmiféle szurit, ne izgulj.

Hány éves vagy? Valószínűleg gyerek nőgyógyászatra kellene menned, esetleg anyuddal.

2013. jún. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért adna szurit? Turkál, nyomkod, kenetet vesz, ha kell UH, pont, ahogy előttem írták. És tényleg ha tudsz relaxálni akkor nem is érzed szinte, nem is kellemetlen, ha jó a doki. (Szerencsére meg nem voltam olyannál, ahol bármi kellemetlen lett volna, leszámítva persze, azt a kellemetlenséget, hogy nincs rajtad bugyi :)). Szóval ha aggódnál ne aggódj, és tényleg nagyon rövid idő csak!
2013. jún. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. jún. 6. 19:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért, ha szükséges, szűz lányoknak való kacsát feltesz a hüvelyedbe. Erre készülj fel. Mondjuk az se mindegy, mi a panaszod. Engem is megvizsgált simán, mikor még szűz voltam. De ha nem tulajdonítasz nagy dolgot neki, akkor ellazulsz, és már kész is. Ha begörcsölsz, akkor fájhat, de semmi extra. A szégyenlősség sokkal nagyobb probléma ott, mint a vizsgálat, az az igazság.
2013. jún. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Főként a szégyellőség miatt javaslom, hogy első alkalommal keress egy női orvost.
2013. jún. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. jún. 7. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!