Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfáztam, de az orvosomhoz...

Felfáztam, de az orvosomhoz legközelebb csak Hétfőn tudok elmenni, gyorssegélynek mit tudnátok ajánlani tőzegáfonyán kivül?

Figyelt kérdés
Még valami: itt olvastam, hogy valaki glycerin boraxatumot javasolt, hogy azzal egy kicsit áttörölgetni lent... az nem gombára van?

#felfázás #glycerin boraxatum
2013. jún. 7. 16:44
 1/7 anonim válasza:

nem kell mindig a hagyományos gyógyszer

én felfázásra mezei zsurlót ajánlok

teát kell főzni belőle, az segít

nem drága és jobb


[link]

2013. jún. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sok folyadékot igyál! Alkoholon és szénsavas üdítőkön kívül szinte bármi jó.
2013. jún. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A borax glycerin tényleg gombás fertőzésre jó,ráadásul ha kívülről törölgeted magad nem kerül fel a húgycsőbe,hólyagba. Igyál sokat,előttem már leírták,h miket.
2013. jún. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia4


Üljél bele jó meleg vízbe! Az is jó rá.

2013. jún. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gombára van a glycerin borax, én is szoktam ilyenkor használni, és a logikáját én sem értem teljesen, egy orvosom javasolta és szokta enyhíteni a csípést. Elsőre áttörölve picit hűsíti és bizsergős, de egy pár perc múlva sokkal jobb érzés. De mondjuk én ha felfázok egyből folyok is, nem csak tisztán a hólyagom szokott gyulladni, hanem folyás is, minden nyavalya vele együtt. Ezen meg valamiért szokott segíteni ez a szer. Ilyenkor mindig viszket is a hüvely, ezt is enyhíti a glycerin b., szóval nálam a felfázás inkább gombásodós folyamat és ezért jó rá. Ha nálad is van hasonló tünet, akkor próbáld ki.


Gyorssegélynek nekem néha a nagy dózis C vitamin is segíteni szokott, elsavasítja elvileg a pisit, de néha meg pont hogy rosszabb lesz tőle - ez nem tudom mitől függ... Ilyenkor 1-3x 500 mg-ot szoktam bevenni. Ezt is doki javasolta még. Hátha segít :)

2013. jún. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban lehet kapni egy szert, az a neve, hogy Urogin. Nagyon jó, pár nap alatt rendbe is rak.
2013. jún. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az Urogin-hez hasonló hatású a Rowatinex is. Megpróbálhatod valamelyiket.
2013. jún. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!