Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet, hogy már 3...

Mitől lehet, hogy már 3 hónapja nem jött meg a menstruációm?

Figyelt kérdés

Ősz óta is csak minden 2. hónapban jött meg, legutóbb márciusban volt meg.

Pár napja nagyon erős görcseim vannak, de semmi.

Terhes nem lehetek, mert már több mint egy éve nem volt szexuális kapcsolatom.


21/L


2013. jún. 7. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Én azért, mert fogytam. Te nem fogytál mostanában sokat?
2013. jún. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én már rég elmentem volna a helyedben dokihoz, az se normális, hogy csak minden 2. hónapban jött meg.
2013. jún. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem fogytam. Nem is stresszeltem.
2013. jún. 7. 18:50
 4/7 anonim válasza:
100%

Velem is az volt,hogy kimaradt,rendszertelen volt stb.,viszont fajtak a melleim, neha gorcsoltem.

Csinaltam 2 tesztet,negativ volt, nem ertettem mi van, ugyhogy jobbnak lattam dokihoz menni.

Jol tettem, mert kiderult hogy petefeszek cisztam van. Felirt most fogamzasgatlot amit harom honapig kell szednem.Ha visszahuzodik akkor oke, ha nem akkor mutet...Ugyhogy szerintem nezesd meg a biztonsag kedveert magadad!:)

2013. jún. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A 2. válaszolónak igaza van. Orvoshoz kell menned, mert az sem normális, hogy csak két havonta jön meg a menstruációd, hiszen 21 éves vagy.
2013. jún. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz. Egy termékeny korban lévő nőnél nem egészséges, ha 2 havonta jön meg a havija. Lehet PCOS, de akármi más is. Vizsgáltasd ki magad.
2013. jún. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tegnap reggel megjött :)
2013. jún. 9. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!