Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtt másfél...

Menstruáció előtt másfél héttel barnás "vérzés". Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Volt valakinek hasonló tünete? Olyan,mintha meg akarna jönni a menzeszem, de nem..már 8 napja tart ez az állapot, elvileg csütörtökön kéne megjönni. Van valakinek valami ötlete ? ( azon kívül, h orvos...elmegyek majd, csak gondoltam megvárom, hogy meg jön e.. ) Köszi!
2013. jún. 10. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem is mindig van barna folyásom előtte,van amikor már 8 nappal előtte,van amikor 2.

Orvos is csak annyit mondana hogy normális vagy hasonló. Legalább tudom,hogy amikor megjelenik a barna,akkor pár napon belül megjön.

2013. jún. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, csak bőven elég elviselni azt az 5 napot....
2013. jún. 10. 18:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Beállt már a ciklusod? Mert felnőtt, érett nőknél ez a hormonzavar egyik tipikus tünete. Orvosi kezelést igényelne, bár valószínűleg addig magasról tojnak majd a fejedre, míg gyereket nem akarsz. Esetleg felírnak fogamzásgátlót, hogy az majd szépen elfedje a problémát.

Ha a nőgyógyász leráz azzal a szöveggel, hogy ez normális, keress fel egy endokrinológust, hátha tud segíteni.

Ha tini vagy még, akkor tényleg jobb, ha megbékélsz a helyzettel, bár ha hosszú távon így marad, szintén az orvos fog tudni segíteni.

2013. jún. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!