Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon most megjön e hogy...

Vajon most megjön e hogy bekavartam a gyógyszerral?

Figyelt kérdés
máj.20.án megjött rendesen a mensim,rá egy hétre jóval kevessebb de megint megjött,5 napig.Fehér folyásom van 3-4 napja de ma kellene megjönnie.bevettem ma egy szem norcolut gyógyszert de megbántam úgyhogy nem veszek be többet.
2008. jún. 20. 18:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Tisztelt Hölgyem!

Valóban hibát követett, el mikor norcolutot szedett be, mivel amennyire hasznos tud lennei, annyira káros is.

Ha megjön a mensese, és elmúlik netán 1-2 nap múlva ismét jelentkezik, az nem túl nagy probléma. Az ilyen, illetve hasonló problémákat (rendellenességet) több dolog is előidézheti. Pl: Stressz, hormon zavarok, stb...

Tenni nem kell semmit, mivel az ilyen problémák 98%-ban megoldódnak maguktól is, hiszen csak átmeneti zavarról beszélünk. Az úgynevezett folyás is természetes, csak arra kell figyelni, hogy egy hosszabb, és rövidebb ciklus között levő együttlét könnyen terhességhez vezethet.


Dr.Bóday

2008. jún. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!