Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » KLION D hüvelytabletta használ...

KLION D hüvelytabletta használatával kapcsolatban tudtok válaszolni?

Figyelt kérdés

Az elsőt használtam fel tegnap, éjjel semmi gond nem volt de reggel óta ég kívül belül! Eredetileg csak külsőleg volt viszketés, bakteriális fertőzésre kaptam a hüvelytablettát és gyógyszert is!( Utóbbit párom is)

Ez az égő érzés normális a használatakor? Mind a 10 db-nál számíthatok erre? Vagy szűnik majd? Vagy nem is normális így? Köszönöm ha írtok!!


2013. jún. 12. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, más is panaszkodott itt már erről.
2013. jún. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kis ideig normális az égő érzés felhelyezés után, hosszabb ideig és pláne másnap egész nap már nem. Előfordulhat még az, hogy erősíti a tüneteket a tabletta, de ilyen mértékben azért nem szabadna. Próbálj meg még egyet elhasználni, ha ugyanúgy nagyon égsz, vagy még jobban súlyosbodik, akkor ne használd, mert érzékeny vagy valamire benne, menj vissza az orvoshoz. Én amúgy nem szeretem a klion d-t (sima zsír alapú klion kúp nekem jobb), mert hiába lenne való gomba ellen is, a kúra végére mindig nagyon durva gombám lesz tőle, akkor is, ha eredetileg az nem volt, csak valamilyen baci.
2013. jún. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Most elkeseredtem.. Lehet még rosszabb lesz mint volt mire a végére érek?

Akik többen is panaszkodtak erre itt, ők tovább használták vajon mégis?

Aki volt hasonló helyzetben legyen szíves írjon! Köszi!

2013. jún. 12. 14:59
 4/6 anonim válasza:
100%
1x használtam nekem is ez volt az első nap. Az segített, hogy a továbbiakban felhelyezés előtt egy csepp vízzel benedvesítettem a tablettát. Ezt egyéként a tájékoztatója is leírja.
2013. jún. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet egyáltalán szárazon feltenni? :) Én is bevizezve teszem föl, másképp tapad és nem jó érzés, mintha csiszolna, brrr. Nekem soha nem csípett, mindig enyhültek tőle a tüneteim, volt h nem is használtam el mindet (1-2 darab maradt). Viszont nekem ömlik tőle a víz belőlem, rendes betétet kell betennem, amíg tart a kúra. Hálistennek már régen kaptam kliont.
2013. jún. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Benedvesítettem én is!

Akkor van remény, hogy azért használni is fog?

És talán ez az égő érzés is csillapodik majd..

Köszönöm ha még írtok!

2013. jún. 12. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!