Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » HPV által kialakult szemölcs...

HPV által kialakult szemölcs eltávolítására tud ajánlani valaki hatékony kezelést?

Figyelt kérdés

2013. jún. 13. 01:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Először is a probléma okát kellene megszüntetni. Vagyis a HPV-t kikezelni, nem?
2013. jún. 13. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hol jelentkeztek ezek a szemölcsök????
2013. jún. 13. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aki ajánlani tud valamit, az az orvos!
2013. jún. 13. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Így van! Ezek nem talpi szemölcsök,nem érdemes vele kísérletezni. Menj orvoshoz!
2013. jún. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm !
2013. jún. 13. 14:43
 6/7 anonim válasza:

Valószínűleg 6-os HPV-d van, ha szemölcs a tünete. Nekem is ez van, de rajtam szerencsére nem jöttek ki szemölcsök, viszont a barátomnak 1,5 éven keresztül voltak és csak tűntek el. Próbálkoztunk:

-bőrgyógyászati lézeres kezelés: horribilis összegekbe kerül, fájdalmas, de általában ez használ, nála 5 kezelés után mindig kijöttek.

-krémek, ecsetelők: kis szemölcsöket gond nélkül eltünteti, nagyoknál már bajos. Konkrétan Aldara krém, 20000 ft egy hónapra és a kúra 3 hónapos, nálunk ez sem vált be.

-Isoprinosine immunerősítő: több hónapos kúra után nálunk ez vált be. De ez sem olcsó mulatság, 3000 ft körül van egy doboz.

Mindenképpen keress fel orvost (ezek a gyógyszerek, kenőcsök is vénykötelesek), a HPV okát kell megszüntetni, ezért a felső két pont tüneti kezelés nem a legjobb szerintem, bár az orvos ezektől is el kell múlnia.

És nem utolsó sorban, ez a vírus okozza a méhnyakrákot, szóval azonnal fordulj te vagy a partnered nőgyógyászhoz, valószínűleg az Isoprinosine-t fogják felírni a teszt elkészítése után. Ez a 6-os vírus alacsony kockázatú, de előfordulhat másik típusú HPV-vel együtt! Ne hanyagoljátok el ezt a problémát!!!

2013. jún. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Előző vagyok, fáradság, sietség miatt pár szót kihagytam, ha nem tudod értelmezni, szólj és leírom korrigálva!
2013. jún. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!