Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves lányok! Szerintetek...

14 éves lányok! Szerintetek normális, hogy 14 évesen 65-70A-s melltartó kell?

Figyelt kérdés
egyszerűen nem akar nőni pedig fejlődni már régen elkezdődött,mivel nagyon fáj és érzékeny,de nőni nem nő:/ ez normális szerintetek? A menstruációm már megjött szóval egyel több ok hogy nőnie kellene
2013. jún. 13. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen normális, mert mindenki más ütemben fejlődik. Kb. 20 éves korodig nőhet a melled.
2013. jún. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális.Az is befolyásolhatja,ha sovány vagy.
2013. jún. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódjál,majd megnő!Én is 14 éves lány vagyok de nekem nemhogy melltartó nagy rám még a top is felesleges.Türelem cicit "terem"!
2013. jún. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Jaj nekem úgy hiányoznak a "pici cicik". 70-65/a melltartót mindenütt árulnak, na meg gyönyörű mintákkal látják el, van pánt nélküli, van fürdőruha, és minden. Tudom, hogy szeretnél nagyobbakat. De legyél büszke arra, ami van. Olyan aranyosan néz ki bármelyik ilyen kis vékonyka csaj kis mellel. Vásárolj szebbnél szebb melltartókat, és élvezd ki, hogy még sokáig jók lesznek rád. Inkább legyen olyan szép kicsi, de most mondd meg, mit kezdenél a helyemben, 65/C-s mellekkel. Melltartót sem árulnak rá. Minimum 18 éves korodig úgyis nőni fog még, hacsak nincsenek nagyon kismellűek a családodban. És csak türelem-türelem, meg kitartás.:)

14/L

2013. jún. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 I.need.it*-* ***** válasza:
100%
nekem is 70a-s van :/ de azért normális igen.. remélem énis hogy majd még nő :P :) 14/L
2013. júl. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!