Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg van olyan, hogy egy...

Tényleg van olyan, hogy egy nő nem veszi észre, hogy terhes?

Figyelt kérdés

A TLC-n van ez a műsor, ezek a történetek tényleg megtörténhetnek?

Ha nincs fizikai tünete a terhességnek, akkor is, hogy nem érzi, hogy mozog a gyerek?



2013. jún. 14. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ismertem egy ilyen lányt, 7 hónapos terhes volt, és nem tudott róla. Elfolyt a magzatvize, ezért ment orvoshoz, és ott rögtön meg is szülte a gyereket. Szerencsére meg lehetett menteni a koraszülöttet.
2013. jún. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jó, de hogy lehet,hogy nem vette észre?

" nem érzi, hogy mozog a gyerek"???

2013. jún. 14. 16:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nekem is magas, hiszen azt észre kéne vennie, hogy kimarad a menstruációja.
2013. jún. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: ez volt az első terhessége, tehát nem gondolta, hogy a gyerek mozog, azt hitte, az bélgáz. Megjött neki minden hónapban, csak gyengébb vérzése volt, ezért nem gyanakodott. Amúgy meg 75 kilós volt, és egyébként is nagy hasa volt, szóval mi se vettük észre rajta.
2013. jún. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát én ezt akkor sem értem, hogy lehetséges, hogy ezt nem veszi valaki észre főleg 9hónapig.....
2013. jún. 14. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!