Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellben talált csomó miatt...

Agnetha kérdése:

Mellben talált csomó miatt core (vastagtűs) biopsziára kell mennem. Mennyire fájdalmas, mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

2013. jún. 16. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem szeptemberben volt egy csomó a bal mellemben, ugyanígy vettek mintát belőle.Igazából már az UH-n látta a doktornő hogy valószínű jóindulatú.(állítólag már úgy is jól megállapítható, de biztosat csak a szövetminta után mondanak). Kaptam előtte egy érzéstelenítőt, amit nem éreztem, aztán a mintavételt sem vettem észre. 2 perc az egész.Inkább utána fájt egy kicsit a mellem, pár óráig.Nálam jóindulatú volt, de megműtöttek, kivették, mert azt mondták idővel nagyobb lenne.
2013. jún. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem fájt, pár perc alatt meg volt az egész.

nekem szerencsére jó eredményt mutatott, de azóta is megyek minden évben uh kontrollra és ha változik, újra csinálják.

2013. jún. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért egy kicsit fáj, de ki lehet bírni.

Megbízható!


Mennyi idős vagy?

2013. jún. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy kicsit fáj, kb mint egy injekció, és utána még érzed néhány óráig. esetleg be kell borogatnod majd.
2013. jún. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!