Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnap nőgyógyászaton hogy...

Holnap nőgyógyászaton hogy közöljem mindezt?

Figyelt kérdés
Egy éve küzdök gombás fertőzéssel. SZTK rendelésre megyek holnap. Szeretném ha vennének kenetet hogy mégis kiderüljön már végre mi okozza mindezt. De hogy kérjem meg az orvost? Mert általában azok nem szeretik ha megmondják nekik mit csináljanak. Plusz még van egy olyan problémám hogy szerintem a méhszájam túlságosan lent van, szerintem látom is, ha pedig felnyúlok úgy érzem mintha belül még egy "kisajak" lenne. Szerintetek mit fog csinálni? Áááá olyan ciki! 19 éves vagyok még szűz, gyűlölöm a nőgyógyászatot, egyszer volt egy rossz élményem, azóta kivagyok ha oda kell mennem, ver a szivem, kiver a víz. :(((
2013. jún. 16. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:

A méhszájadnak semmi baja sincs, az enyém is olyan.


Az SZTK tényleg problémás, az orvosok szinte mind arrogánsak. Ha az orvos nem vesz kenetet, muszáj, hogy pénzt gyűjts és elmenj egy magánrendelésre vagy egy természetgyógyászhoz.

2013. jún. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Jó napot kívánok, már egy éve gombás fertőzésem van. Tudja, hogy mit kell csinálnia.
2013. jún. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem azt kell mondani, hogy "gombás fertőzésem van". Mert közel sem biztos, hogy gomba, attól, hogy te úgy gondolod.

Elmondod, hogy mi a panaszod (viszket, túrós, büdös stb.), elmondod mióta áll fenn és ennyi.

2013. jún. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A dolgát remélhetőleg tudni fogja a doki a (szerinted) gombás fertőzés kapcsán.

A méhszájaddal meg ne foglalkozz, a ciklus során, de még a nap más-más szakaszaiban is vándorol fel, meg le.

2013. jún. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!