Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet, gomba? Mitől?

Mi lehet, gomba? Mitől?

Figyelt kérdés

A párommal az utóbbi időben nem voltunk együtt, és mégis kijött vmi gombaféle, néha amúgy szokott ilyen lenni, de most nem tudom, mitől. Lehet az intim lemosótól (Lactacyd)?

Most amíg nem jön helyre, csak vízzel mosom. Canestennel kenem. Viszket, ég, csíp, de csak enyhén, és már jobb, hála a kenőcsnek.


2013. jún. 17. 20:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%

húha

nőgyógyászról hallottál már? ő nem csak látatlanban találgat..

2013. jún. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
húha, köszi a választ, képzeld hallottam, de az embernek nincs ideje minden sz@arral orvoshoz szaladgálni, főleg, hogy ez a legtöbb nőnek van, és főleg, hogy nincs időm, mert 7-től 19-ig minden nap dolgozom.
2013. jún. 17. 20:51
 3/20 anonim ***** válasza:
37%
Akkor meg szenvedjél, kedves! :)
2013. jún. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Mondd, Te nem érted?! mindig előjön, el is múlik, nem halok bele, a nőgyógyász is ezt adná, mert mindig ezt mondja, most akkor minek menjek?!
2013. jún. 17. 21:54
 5/20 anonim ***** válasza:

Azért kell orvoshoz menni, mert kéne csinálni egy tisztességes tenyésztést, ugyanis ilyen tüneteket baktérium és vírus is okozhat a gombán kívül (csak az idióta reklámok miatt gondolja mindenki, hogy gombája van)

Azért jön mindig vissza mert sosincs rendesen kikezelve, ideig-óráig lecsökken a kórokozók száma, aztán újra visszaszaporodnak.


Értem én, hogy nincs időd rá, de ezek a folyamatos, nem megfelelően kezelt fertőzések felhúzódhatnak a belső nemi szervekre, húgyutakra és akár meddőséget vagy vesekárosodást is okozhatnak.

2013. jún. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
A Canesten combi nekem tökéletesen elmulasztotta, azóta se jött elő!
2013. jún. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
49%

76%

te pedig a világ egyik legnagyobb tahója vagy!

ugye nem kell magyaráznom, hogy miért?

2013. jún. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Hát valóban "jelesre" vizsgázott emberségből.
2013. jún. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
egyébként meg Édesanyám egészségügyi dolgozó, és ha ő mondja, hogy ez jó, akkor hiszek neki, mindenben :)
2013. jún. 18. 11:55
 10/20 anonim ***** válasza:
Csak halkan jegyzem meg: Akkor miért itt kérdezgetsz?
2013. jún. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!