Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A bugyimban eleg sok folyas...

A bugyimban eleg sok folyas van. Nagy mennyisegben. Eszrevettem ma ket sotetebb, barnas foltot . Ennek az a jele, hogy hamarosan megjon?

Figyelt kérdés
Es a mellem is mostanaban nagyon erzekeny.Regebb nem volt ennyiree..hamar is izzadom .Kerlek segitsetek!
2013. jún. 19. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
valószínűleg igen. Néha jelezheti hasfájás is előtte, de a mellem nekem is mindig érzékenyebb előtte 2-3 napig.
2013. jún. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de 16 éves korodig kell megjönnie az első menstruációdnak.
2013. jún. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen ez az ejelenti de biztosan hogy mikor senki nem tudja megmondani elöre lehet 2 nap lehet 2 hónap. De sanszos a pár nap/hét. Sokaknak 1-2 napon belül megjön a barnázás után. Hogy érzékeny a melled ez is egyértelmű pre mens tünet. hordj magadnál betétet és váltó bugyit hogy ne érjen kellemetlenség.
2013. jún. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
ha már volt barna, tuti megjön.
2013. jún. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha holnap is lesz barna folyásod,akkor ez már egy gyenge menstruáció.Ha nem,akkor csak előjel.
2013. jún. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!