Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehet késleltetni vagy...

Hogyan lehet késleltetni vagy előrébb hozni a menstruációt? (többi lent)

Figyelt kérdés
Július végén megyünk Balatonra nyaralni és pont akkor fog megjönni a menszeszem (13éves vagyok)nem lehetne előrébb hozni vagy esetleg késleltetni a menszeszt?? és ha lehet akkor mennyivel fog késni vagy hamarabb megjönni? kérlek segítsetek!! :)) tampont nem szeretnék használni mert kényelmetlen!

2013. jún. 20. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Késleltetni lehet esetleg, elötte 1 héttel kezdj el sok citromot fogyasztani.
2013. jún. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

Jaj, már megint ez a citromos hülyeség..-.-


Csak hormonálisan lehet késlelteni vagy előbbre hozni a menzeszt. Szokj hozzá, hogy nem akkor menstruálsz, amikor te akarsz. Vagy tampon (neked inkább a mini), vagy így jártál.

2013. jún. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is bejött a "citromos hülyeség".

Próbáld ki, veszíteni nem vesztesz semmit, a C vitamin se fog ártani.

2013. jún. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
de te még csak 13 vagy, (én is, de nekem még egyáltalán nincs, ergo még nem állt be rendszeresen, szóval tök simán megeshet, hogy előbb, vagy akár hónapokkal utána is megjöhet. :)
2013. jún. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a fürdősó, a teás módszer, az alkohol, a tornázás(főleg hasazás) elórébb hozzák, a citromlé, c vitamin eltolják.ez mind tapasztalat. jó kísérletezést, puszi :)
2013. júl. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszokat :))
2013. szept. 22. 14:13
 7/7 egy értelmes válasza:

Jajj de regi a kerdes de azert meg valaszolok..en 13 eves vagyok es nekemis valszeg a nyaralaskr fog megjonni...N

En estere superplusos tampont szoktam hasznalni kettes betettel nappalra pedig tampaxot(sajnos a nagy mennyiségű menstruációs vérzés miatt be kellett vezetnem a tampont,és a minivel én semmmire nem megyek...:/

Dehat te tudod elorehozni kb 200mg c vitaminnal 6-800mg vassal lehet..

2019. júl. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!