Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok olyan fórumokat...

Tudnátok olyan fórumokat mondani, ahol olyan "sorstársakkal" tudnék beszélni, akiket megerőszakoltak?

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nincsenek ilyen forumok, érdektelen téma. Ezt a pszihológussal kell megbeszélni, nem forumon.
2013. jún. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1-es, ritka érzéketlen ember vagy.

Érdektelen téma? Te vagy férfi vagy, vagy nő, akit megerőszakoltak, és ilyen durván hárít. Vagy éppen egy anya, aki elfordította a fejét, amíg a párja a gyereket molesztálta.


Kérdező, én sem hiszem, hogy van ilyen fórum, de talán a NANE egyesületnél tudnak segíteni.

2013. jún. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem muszáj fórumnak lennie, bármilyen oldal, ahol névtelenül kibeszélhetem magam jó lenne. Nem hiszem hogy képes lennék akár ilyen segélyhívó telefonon keresztül beszélni.
2013. jún. 20. 20:22
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb, ha olyan emberrel beszéled meg, aki közel áll hozzád... sokkal jobban kitudod önteni a lelked. Vagy egy pszihológussal.. az is egy megoldás.


1-es voltam.

2013. jún. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
mivel elég friss a dolog ezért még kétlem hogy képes lennék bárkinek szemtől szembe elmondani...
2013. jún. 20. 20:28
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy ez történt veled. :(

De inkább tényleg egy olyan emberrel beszélj erről, akiben maximálisan megbízol. Sok sikert kívánok Neked!

2013. jún. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

akárki is volt az, kiverném a szart is belőle.. ilyen emberek minek élnek a Földön?!

lány vagyok, de elég harcias :)

2013. jún. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek aki írt. Az igazság az, hogy még csak 16 vagyok, szóval ha kiderülne, a szüleim mindenképpen megtudnák. Azt meg nem szeretném egyáltalán... Arról nem is beszélve, hogy viszonylag kis faluban élünk, ha bárkinek elmondanám, fél percen belül az egész falu engem sajnálna, erre meg most nincs idegrendszerem...
2013. jún. 20. 23:29
 9/10 anonim ***** válasza:
ne érezd hibásnak magad! nyugodtan mondd el a szüleidnek, és szerintem nem baj ha sajnálnak téged... történt veled egy szörnyűség és ők segítenének, és próbálják átérezni mennyire szörnyű lehet neked minden... ha nem is sikerülne megvigasztalniuk, legalább megpróbálnák és egy kis lelket öntenének beléd! kitartás!
2013. jún. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
30%
Jó lenne ha szólnál a szüleidnek, ők meg a rendőrségnek, mert az ilyen mocsoknak aki ezt tette Veled, a börtönben a helye!!!
2013. jún. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!