Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami módszert tudtok arra,...

Shawna_Williams kérdése:

Valami módszert tudtok arra, hogyan lehet a vérzést csökkenteni? Én nem tudok 30 percentként rohangálni a mosdóba!

Figyelt kérdés
Hallottam hogy citrom levet kell inni mert az vmennyire csökkenti. Tudtok vmi mást?

2013. jún. 21. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
ha ennyire erős hogy fél óránként kéne cserélni akkor el kéne menni orvohoz mert ez nem normális. használj éjszakai betétet azt nem hiszem hogy az is fél óra alatt megtelik.
2013. jún. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én a C-vitamint hallottam, hogy ha előtte egy héttel el kezded szedni, akkor csökkenti a mennyiséget, barátnőmnek bevált. :)
2013. jún. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Betét + tampon kombót javaslom.
2013. jún. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogyan az első írta: Ilyen erős vérzéssel orvoshoz kell menni, mert ez nem normális és erős vérszegénységet és vashiányt okoz.
2013. jún. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!