Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valakinek tapasztalat prolakti...

Valakinek tapasztalat prolaktin terén?

Figyelt kérdés
Olyan problémám van,h a mellemből,nyomás hatására tej jön(sose szültem még).voltam nőgyógyásznál,bár nemigazán foglalkozott velem.hormonvizsgálatra küldött,de 3hónap az előjegyzés.olvastam,h valószínű prolaktin gondom van.szerintetek elég első körben magánorvosnál csak annak a szintjét megnézetni? Csak mert egy vagyon ha minden hormont.:-S

2013. jún. 21. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Nekem volt ugyan 2 hormonsor, de most ha letelik az 1 hónapom a gyógyszerezés kezdetétől csak a prolaktint és a tesztoszteront nézzük.(Off: Egyébként én ezt tökre ingyenesen intézem SZTK-ban.Vagy ez nem mindenhol van így? Furi. Te nem tudnád így? Beutalóval levetetem a vért rögtön vagy másnap és 1- 1,5 hét az eredmény.Persze én vidéken lakom.)
2013. jún. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem ugyan ez a gondom(már szültem,de tesót szeretnénk) 3hónapja amióta abba hagytam a fog gátlót.Hétfőn voltam vérvételen ahová előzőleg a nőgyógyászom küldött be.Péntekre lesz eredmény.
2013. jún. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!