Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatt nem veszélye...

Menstruáció alatt nem veszélyes, ha szexelünk? Olyat is hallottam h meddőséget is okozhat akár :O ez igaz? Óvszertel védekeznénk. Ugy is gond lehet?

Figyelt kérdés

2013. jún. 22. 11:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem veszélyes, lehet szexelni, de óvszert mindenképpen használjatok!
2013. jún. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Olyasmit hallottam h a megalvadt vért a ffi pénisze szex közben a méhbe visszalöki v mi,és ott fertőzéseket okozhat,meddőséget,v méhen kivüli terhességet :/ ez igaz?
2013. jún. 22. 11:15
 3/21 anonim ***** válasza:
89%

LEHET (de nem feltétlen LESZ) veszélyes, mert a menzesz alatt a méhszáj nyitva van és a méh belsö fele nyílt sebes, mert éppen válik le a méhnyálkahártya (ezért is VÉRZIK). Ha ilyenkor szex van, akkor - akár óvszerrel, akár máshogy - kerülhet fertözö dolog bele. Ettöl lehet petefészekhyulladást, méhgyulladást, és ez okozhat meddöséget.


Szerintem nem annyira nagy probléma pár napot kihagyni, és - ha feltétlen szükséges -, máshogy elégíteni ki egymást. De ha a kapcsolat tönkremegy havi 3-5 szexmentes naptól, akkor ott nagy baj van.

2013. jún. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Értem én,eddig nem is volt szo ilyenről,vsak párom most elutazik 2 honapra,és jó lenne egy utolsó együttlét :) ugye megértitek? Ez csak egyszeri alkalom lenne
2013. jún. 22. 11:22
 5/21 anonim ***** válasza:
33%
Küld el szegénykét a szomszédba, vagy a baránédhoz.
2013. jún. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem az óvszer véd meg a fertőzéstől,ezt jól irta az 1ik válaszoló....én is inkább más fajta kielégitést választanék,m sajnos egy ilyen alkalom is elég,de az is lehet,h ha többször csinálnád akkor se lenne semmi bajod,de ugye ezt nem lehet tudni. Én csináltam ilyen hülyeséget,m volt egy idióta barátom,aki ezt "követelte",fiatal voltam,naiv....szerencsére már a múlt,petefészek gyulladásom is lett,valószinű attól,de időben mentem dokihoz és minden ok.
2013. jún. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,ettől függetlenül meg fogom tenni,csak az érdekelt h igaz-e amit olvastam.honnan tudtad h p.gyulladásod van? Mit észleltél?
2013. jún. 22. 14:07
 8/21 anonim ***** válasza:
Fájt,szurkált a petefészkem,mint mensi előtt v peteéréskor,csak azért tünt fel,m egyfolytába fájt 2 hétig.
2013. jún. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
dehogy okoz meddőséget, pl sok nő épp akkor esik teherbe. Az oveszer nem árt a fertőzések miatt.
2013. jún. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
én is inkább a másikféle kielégítési módot választanám. egyrészt van esély gyulladásra,stb.-re. másrészt hiába használnátok gumit, akkor is milyen lenne már, amikor kivenné... belül fehér, kívül piros?
2013. jún. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!