Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden jel arra utal, hogy...

Minden jel arra utal, hogy nászutas cisztities-em van (honeymoon cystitis), lehetséges ebből valahogyan kigyógyúlni?

Figyelt kérdés

Legjobb lenne gyogyszerek nélkül.Nőgyógyásznál már voltam, ugyan ezt állapította ő is meg, és antibiotikumot írt fel, de aztán ujra előjött.

Tenyésztésen is voltam már, minden negatív lett. De általaban szeretkezés után alőjön (viszont nem mindíg). Pisi előtte utána, és a higéniával sem kellene gond legyen.

Első baratom akivel lefekszem, én nem hinném, hogy vele van a gond.

Nagymamámnak és anyukamnak is gyakori felfázása volt, és emiatt csípődött nekik is. De nem említettem, hogy nekem általában szeretkezés után van.

Nem tudom mi tévő legyek. :(

21/L


2013. jún. 24. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, regényt tudnék erről írni, de inkább igyekszem csak a tapasztalataimat :) Ha gumival védekeztek akkor az soha nem lehet ultrasafe, mert spermaölővel van bevonva amitől egyből csípni fog a pisid, így ne használj semmilyen helyi fogamzásgátlós kúpot se. Ezek kiölnek bacikat és egyből felborulnak lent a dolgok. Próbálhatsz minden, vagy majdnem minden együttlét után tejsavas folyadékkal irrigálni, ezt főleg akkor, ha antibébit szedsz, mert visszaállítja együttlét után a savas kémhatást. Gyógyszertárban lehet venni glicerin boraxatum nevű pár száz forintos szert, ezt vattára cseppentve át tudod törölni magad kívülről ha érzed, hogy kezd valami előjönni. És próbálkozhatsz nagyon sok c vitaminnal is, mert elsavasítja a pisit, napi 2x szoktam 1000 mgt bevenni - ez néha egyből el is mulasztja a csípést, néha pedig nem segít semmit, még nem jöttem rá miért. És szedj tőzegáfonya kapszulát, erősíti a hólyagot a bacikkal szemben, dm saját márkásat szoktam én venni, az bevált nekem és még C vitamin is van benne.


A dokid semmi értelmeset nem mondott csak hogy mi a bajod?

2013. jún. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Eloszor is koszonom szepen a valaszod, masodszor pedig nagyon orulnek neki ha regenyt irnal, mert mindenre kivancsi vagyok, es minnel reszletesebben mondod el, annal tobbet tudok meg. Szoval azt se bannam oszinten, ha az elso kellemetlen elmenyedtol mostanig elmeselned, hogy hogy "elted tul". :)


Az az igzasg a vedekezessel kapcsolatban, hogy (igen tudom jol), felelotlenek vagyunk, mivel altalaban nem vedekezunk. Tudom nagyon jol, hogy ezzel nagyon sokat kockaztatunk de a baratomnak egyszeruen nem jo ovszerrel, en pedig sok utanajaras utan ugy dontottem, hogy meg nem szivesen szednek fogamzasgatlot. Ugyhogy nagyon ovatosak vagyunk, de tudom jol, hogy nagyon rosszul csinaljuk. Ha mondom a baratomnak, hogy vegye fel, felveszi szo nelkul, de rossz erzes, hogy csak nekem jo... es akkor mar jobb is lenne, ha egyaltalan nem csinalnank semmit. De egyebkent, amikor megis hasznalunk, akkor ultra thin-t.


A tejsavas folyadek az mibol all? Hogyan kell elkeszitenem? Es hogyan kell hasznalnom?

A tozegafonyarol mar hallottam, ugyhogy azt mindenkepp ki fogom probalni. Valami noveny kivonatu gygyszer ugye? Nincs benne semmi antibiotikum vagy hasonlo... es meddig szedjem?


A doki azt mondta, hogy el fog mulni. De tevedett, azota nem mentem vissza hozza, mert felek, hogy megint antibiotikumot ir fel es nem szeretnek megint antibiotikumozni, foleg mert legutobb gombas is lettem tole, de szerencsere hamar elmult.

Es egyebkent meg annyit hozzafuznek, hogy amikor faj amikor pisilek, marmint ezekben a periodusokban, akkor neha feher folyasom is van. Most nem igazan tudom, hogy mondjam, de valami feher valadek. Nem tudom mi koze lehet hozza.


Elore is nagyon szepen koszonom a valaszodat!!

2013. jún. 25. 11:18
 3/5 A kérdező kommentje:
Es sajnos jelen pillanatban is ugy faj, hogy nagyon... :(
2013. jún. 25. 12:06
 4/5 anonim ***** válasza:
megoldottad valahogy azóta?
2017. márc. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A bélflóra és a hüvelyflóra között van összefüggés, ha a bélflóra nem egészsges akkor a hüvelyflóra sem. Soha életemben nem volt rendszeres székletemm ert nem ettem rendesen. Két hónapja rendszeresen eszem és ennek köszönhetően minden nap van székletem is. Azóta nem fázok fel a szextől, pedig semmit nem szedek be megelőzésképp vagy utána.


D-mannózt próbáld ki ha nálad nem a fent említett a probléma. Esetleg ha nem voltál hólyagtükrözésen akkor oda is érdemes elmenni, sokaknak a hólyag falán megtelepedő gomba fertőződik felül ecolival és az okozza felfázást.

2017. szept. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!