Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » DIENILLE már három honapja...

Eva0822 kérdése:

DIENILLE már három honapja szedem és hányingerem van néha mitöl lehet?

Figyelt kérdés
Páromal nem mindig védekezünk a tabletta melet ezen a héten fog elfogyni és megjönni az 7 napos szünet alatt remélem nem lettem terhes mert ebben a hónapban 1 napal későbben tudtam kiváltani és elkezdeni szendi :(
2013. jún. 24. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Alapvetően arra szeded az antibébit, hogy más védekezés már ne kelljen, tehát csak ezért nem lehetsz terhes. Én is volt már, hogy később szedtem egy nappal, szerintem az sem annyira égbekiáltó baj, de csinálj egy tesztet és akkor már többet tudsz. Én is szedtem ezt a tablettát, de én nagyon nem voltam jól tőle, sokat volt hányingerem, nem volt étvágyam szinte egyáltalán tőle, fogytam is mellette 5 kilót, durvák voltak a hangulatingadozásaim, sírós voltam, szóval én nagyon nem bírtam, 6 hónapig szedtem csak, aztán váltottam.
2013. jún. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem is van hangulat változásaim én nem csak arra kaptam konkrétan.. petefészek cisztáim vanak azt mondta a dokim h majd attol a 4 db cisztám kisebb lesz meg el vanak tömödve a tüszöim.. és nem biztos h érett petesejtjeim vanak meg ugye nem is löködik ki.. mivel nem volt menszeszem .. ezért is mentem el ezelött 3 honapja a dokihoz.. de igy sincs normálisan meg barnázok ... ahoz képest h be kelene állitania normálisan.. majd ha elfogy a maradék két szem tabim és ha nem jönn meg jövö hétig muszáj lesz mert voltunk együtt gumi nélkül is a barátomal.. voltak már olyanok akik tabletta melet estek teherbe .. hát remélem meg fog normálisan jönni..
2013. jún. 24. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!