Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most mi? Normális?

Ez most mi? Normális?

Figyelt kérdés
Utoljára június 7-én jött meg, július 4-re várom a következőt. Mindig pontosan jön, max. 1-2 nappal később. Most viszont valami nagyon fura dolog történik... Csütörtök (azaz június 20 óta) folyamatos átlátszó, de néha kicsit barnás folyásom volt, ami tegnap már feketéssé vált. Ma reggelre nem volt semmi, délután darabos vérzés, mintha megjött volna, most estére megint átment barnázásba. Valakinek van valami sejtése, hogy ez mi lehet?

2013. jún. 24. 22:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Feketéssé?! Lehet hogy hülyeséget mondok, de nem voltál terhes? Eltudom képzelni hogy elment.. különben feketéről még nem hallottam.. vagy még fertőzés?! De akkor meg se jönne, nem hogy barnázás, plusz fekete vérzés.. szerintem a biztonság kedvéért orvoshoz fordulhatnál, én a helyedbe elmennék, de én elég ijedős is vagyok ilyesmi téren.. bár jobb félni mint megijedni.
2013. jún. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!