Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 évesen még el sem kezdett...

16 évesen még el sem kezdett nőni a mellem! Baj van velem?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, de kb 10 éves korom óta ugyan akkora a mellem, egyszóval még nem kezdett el nőni. Már évek óta rendesen megjön, semmi más panaszom nincs igazából csak ez. Lehet hogy valami hormonzavarról van szó? Elmenjek nőgyógyászhoz? Hallottam hogy pl a fogamzásgátló ilyen esetekben segíthet. Vélemények, tapasztalatok? Cseppet sem érzem magam nőisenekk, inkább kislánynak mint nőnek. Évek óta próbálom elfogadni magam és jól érezni magam a bőrömben de nem tudom. Ráadásul a komplexusaim csak erősödnek ha arra gondolok, egy fiú sem tart majd vonzónak ha lekerül a melltartó...

2013. jún. 26. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Én mindenképp konzultálnék orvossal, nézzék meg a hormonháztartásodat!!!
2013. jún. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem ugyanez a problémám, viszont én 18 éves vagyok.. szerintem érdemes elmenned nőgyógyászhoz, tuti meg tudják mondani mitől van. És nem kell emiatt rosszul érezned magad, ha jó társra találsz,akkor őt úgysem fogja érdekelni mekkora melled van.. ;)
2013. jún. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mikor jött meg először?
2013. jún. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nem baj. Lényeg, hogy már menstruálsz.
2013. jún. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos ezen nem tudnak igazán segíteni.

Még nőhet, talán fog is.

Ne izgulj, amelyik fiú szeretni fog, annak a picik is fognak tetszeni.

A többiekkel meg minek törődnél?

2013. jún. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még nőni fog, meglátod!
2013. jún. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 18 vagyok, és ugyan ebben a helyzetben vagyok, szerintem ezzel nem nagyon tudnak mit kezdeni, a legkisebb melltartó éppenhogy jó rám, az is csak a mellbimbóm miatt.
2013. jún. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!