Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves lány vagyok. Ki...

14 éves lány vagyok. Ki csipheti a pisi a nemi szervem? Vagy csak a kicsiknek? Többi lent!

Figyelt kérdés
Kb 1-2 napja azt érzem mintha ki lenne száradva a nemi szervem. Pont olyan mint mikor a fenekedet kidörzsöli a sok wc papír vagy ki csipi a kaki. Lehetséges hogy kicsípte a pisi vagy kidörzsölte esetleg a sok betét használata? Vagy wc papir. Kicsit piros is, ezért gondolta merre mivel biztosan mindenki emlékszik hogy kiskorában az édesanyja gyakran bekrémezte neki mikor szolt hogy fáj.

2013. jún. 28. 10:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ez lehet irritáció vagy egy kezdődő fertőzés, allergia, az állandó tisztasági betét használata sem jó, mert nem tud tőle szellőzni a bőr.

Ha nem múlik, esetleg más tünet is előjön, szólj anyukádnak!

2013. jún. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Apukámmal élek..Testápolóval bekenhetem? mert egyébként változó attól is függ hogy milyen bugyi van rajtam..
2013. jún. 28. 10:47
 3/14 A kérdező kommentje:
Meg piros szóval ezért gondoltam a kicsipésre, mert nekem régen mikor kicsipte mindig piros volt csak anyukám bekente akkor és kész.
2013. jún. 28. 10:48
 4/14 anonim ***** válasza:

Ne kend semmivel.

Inkább akkor keressetek fel apukáddal egy bőrgyógyászt.

Az látja a pirosság alapján, hogy mi is az pontosan.

Fehérneműből pedig csak is pamutot vegyél, a többi nem igen jó.

2013. jún. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mivel hogy csak be van pirosodva (csak a bör kivül) a hüvely meg e többinek semmi baja így erre gondoltam hogy kicsipte illetve kidörzsölte a papír, betét, Azt hallottam hogy ha az ember nem mosakodik minden nap akkor a pisi ott marad és kicsipi ez által akár be is gyulladhat vagy csak bepirosodik, ez igaz? mert akkor szerintem ennyi a bajom:)
2013. jún. 28. 10:58
 6/14 anonim ***** válasza:
Csak orvos tudhatja, hogy pontosan mi a baj.
2013. jún. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha ilyen problémád van, akkor inkább patikában vegyél popsikenőcsöt (helyben is szoktak csinálni, néhány száz forintba kerül). Inkább ne az illatosított testápolóval kend, mivel az még jobban irritálhatja a gyulladt bőrfelületet.
2013. jún. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Elöttem szólónak igaza van és csak pamut bugyit viselj.
2013. jún. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Bocsánat, jól értem, hogy te nem mosakszol minden nap?! Minden wc után le kellene picit mosakodni sima vízzel, vagy nedves törlővel, kiváltképp nagy wc után. A napi 1 fürdés pedig alap.
2013. jún. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
hogyha apukáddal jó a viszonyod akkor szolj neki hogy problémáid vannak(hidd el ebben egyébként sincs semmi ciki hisz apud is látott már puncit...)vagy ha van idősebb testvéred szolj neki,vagy esetleg legjobb barátnődnek és elmehettek együtt az orvoshoz.
2013. jún. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!