Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Édesanyám változókorba lépett...

Édesanyám változókorba lépett sajnos. El szeretné kerülni a hízást, mivel akadályozható meg ez?

Figyelt kérdés

Van rá valamilyen gyógyszer? Hőhullámokra esetleg valamilyen gyógyszer?


Hogy vészeltétek át ezt a korszakot?


Előre is köszönöm!


2013. jún. 28. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én örültem neki, hogy végre megszabadulok a havi cécótól és azt mondtam, hogy nekem nem lesz semmi bajom, ennyi, nem is volt, se hőhullám, se más. Hízni se híztem, de aki hajlamos rá, annak se muszáj, ha abbahagyja a nasit, kevesebbet eszik valamennyivel, és este nem eszi túl magát. Ezenkívül vidámság és sok mozgás.
2013. jún. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszerben nem tudok segíteni. Anyukám elkezdett aerobicra járni, meg futni, mert az jót tett a lelki egészségének (is. Meg addig elég zsírosan főzött, elkezdett egészséges kajákat csinálni. Az egész családot megreformálta:))
2013. jún. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
"Hőhullámokra esetleg valamilyen gyógyszer? "-Édesanyám cickafark teát iszik minden nap és nincs semmilyen gondja.
2013. jún. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok gyógyszer van hőhullámok ellen. Nekem a Ligetszépe, Szójavit, Klimax tea, Climix váltak be. Egyébként csak csökkenteni lehet a hőhullámokat. Aki hajlamos rá az sokat szenvedhet tőle. Sok tapasztalatom van ezen a téren mert 7 éve küzdök vele. Az elhízás elkerülésére nincsen tippem. Nekem nincs ilyen problémám. Gondolom valami könnyű sport segíthet.
2013. jún. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket!:)))
2013. júl. 2. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!