Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Nagyon megijedtem!

Mi lehet ez? Nagyon megijedtem!

Figyelt kérdés

Pár hete találtam egy csomót a szeméremcsontomnál. Nem pattanás, mert nagyobb és nem lehet kinyomni sem. Ez egy konkrét csomó. Ma elvágtam véletlen borotvával,fehér váladék jött ki belőle, majd vérzett. Nyomkodtam hátha kibírom teljesen "üríteni", és majd elmúlik, de vér már nem jött belőle, a pukli maradt. Bocsi, kicsit undorító, de megvagyok ijedve mi lehet ez és muszáj volt leírnom.

16/l



2013. jún. 29. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szőrtüszőgyulladás. Valamilyen fertőtlenítőszerrel kend be, majd elmúlik magától.
2013. jún. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Biztos az lehet?? nem kicsi az a csomó a bőröm alatt. de azért bekenem, köszönöm
2013. jún. 29. 14:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztosat csak orvos tud mondani. De semmi undorító nincs abban amit írtál.
2013. jún. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Orvoshoz csak akkor megyek ha nagyon muszáj:/ most felkutattam itthon az összes kenőcsöt mindegyiket próbálgatom pár napig, ha semmi akkor elmegyek a dokihoz
2013. jún. 29. 15:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Betadinal fertőtlenítsd, el fog múlni.

Szörtüszőre gyanakodnék én is.

2013. jún. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!