Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S.! Mit tegyek nagyon...

S. O. S.! Mit tegyek nagyon görcsöl a hasam? Valami házi praktika? 14/L

Figyelt kérdés
Ma jött meg a mensim és ennyire még soha nem görcsölt a hasam.Oly mértékben fáj,hogy már nem tudok mit csinálni,akkor se jó ha ülök,akkor se ha állok,akkor se ha fekszek.Nem tudom mit tegyek.Gyógyszert nem vehetek be,mert egy csomó gyógyszerre érzékeny vagyok.Nincs valami házi praktika erre?(mondjuk:igyak sós vizet vagy egyek üres kenyeret vagy nem tudom).
2013. jún. 30. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Egy palackot tölts meg meleg vízzel, tekerd törülközőbe és tedd a hasadra. :)
2013. jún. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2013. jún. 30. 13:44
 3/4 anonim ***** válasza:

ha sós vizet innál csak hánynál és jobban görcsölnél


menj el sétálni vagy futni, vagy bármi más sport, de legyen izzasztó, intenzív a sport, de ne csináld ki magad, csak a bírható tartományban tessék maradni...ezzel nőni fog kicsit a testhőmérsékleted, meg fog nőni pulzusod is és gyorsabban fogja a szíved pumpálni a vért és több oxigén jut a véredbe - ez így együtt pedig görcsoldó hatású----és min 15-20 perc kell hozzá, hogy legyen valami hatása, az elején akkor se add fel, ha úgy érzed, hogy még jobban görcsölsz...

2013. jún. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendben köszi,akkor megyek egy picit kocogni
2013. jún. 30. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!