Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruáció okoz ilyen...

A menstruáció okoz ilyen tüneteket?

Figyelt kérdés
Mindig is erősen görcsöltem, volt, hogy egy-két napra nagyon durván kiütött. Ilyenkor inkább hasonlítók egy zombira, akin átment a hevesi gyors, mint élő emberi lényre. Azonban most sokkal, de sokkal durvább. Iszonyatosan ráz a hideg, még a fájdalom csillapítótól sem javul a feszülés a hasamban és nem rég hánytam is. Megmértem a lázamat, ami azt mutatta, hogy hőemelkedésem is van. Most nem tudom eldönteni, hogy egyszerre rontottam el a gyomromat vagy kaptam valami fertőzést, vagy esetleg a menstruációm miatt vagyok ilyen sz*rul.

2013. júl. 1. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedben azért felkeresnék egy orvost, vagyis inkább kihívnám. Igyál valami folyadékot, ne sokat egyszerre, mert visszajöhet. Csak kortyolgasd. Nekem a meleg mindig segít a hasfájáson, ha nem is szünteti meg, végy egy forró zuhanyt, vagy melegíts fel valamit és tedd a hasadra. Ismertem valakit, akinek néha előfordult, hogy lázzal és hányással járt a vérzése, de lehet inkább elkaptál még hozzá valamit...
2013. júl. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát most meg tök jól vagyok. Még éhes is lettem, szóval én most a menzeszemmel hozom összefüggésbe, de azért ez tényleg elég ijesztő volt, mert még soha nem volt ennyire durva ez az egész.
2013. júl. 1. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!