Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyógyszer alatt már 2. hónap,...

Gyógyszer alatt már 2. hónap, hogy menstruálok pedig még lenne egy hét a szünetig, amikor meg kéne jönnie. Nem túl erős. Lehet terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Voltam nőgyógyásznál a múlt hónapban de nem mondott semmit csinált egy rákszűrést és ennyi. Nem is foglalkozott velem. Ma vettem egy tesztet,de mivel menstruálok így azt hallottam hogy mást is mutathat. Megcsináljam. Vagy felesleges,csak kicsit menstruálok így is mutathatja azt hogy terhes vagyok akkor is ha nem? Vagy megcsinálhatom? Mivel nem szeretnék gyereket az időből se lenne jó kicsúszni,ha véletlenül az lennék... Amúgy rendesen szedem a gyógyszert,általában megszakítással csináljuk. És ha úgy van néha gumi is... Igazságtalan lenne ha ennyi védekezés mellett is becsúszna!:/ lehet csak valami betegség?mert akkor másik orvost keresek aki esetleg rám is néz!

2013. júl. 1. 17:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Megcsinálhatod a tesztet, a vérzés nem befolyásolja az eredményt.

Egyébként meg jó eséllyel csak szimplán szar neked ez a gyógyszer. Kérni kell másikat, vagy máshogy védekezni.

Mindenesetre ha pecsételsz mellette, akkor nem biztos, hogy rendesen hat, tehát célszerű óvszert használni, amíg meg nem oldódik a probléma.

2013. júl. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!