Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mi lehet a mellemnél?

Ez mi lehet a mellemnél?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy a két mellem között a csont, vagyis a mellkas csontom a jobb mellemnél nagyobb, jobban kidudorodik. Megmutattam apának, mondta hogy tényleg nagyobb ott a csont, de nem hinné, hogy bármi baj lenne azzal, mert pl. a bal kézfejemnél is van egy kidudorodó csont, de az se baj. Én rögtön mell rákra gondoltam, de az fiatalkorban nem túl gyakori, és az inkább a mellben, vagyis a lágyabb részben van, nem? Gondoltam csontrákra is, de apa azt mondta hogy az nagyon fájna. Ez lehet baj? 15/L

2013. júl. 1. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Tyúkmellnek hívják, a csont egy kicsit másképp nő. Érdemes elmenni vele a dokihoz, aki 99.9%, hogy azt mondja, hogy nem kell vele foglalkozni. A maradék 0.1% az lehet problémás, hogy esetleg később nyomni kezdi a belső szerveket.


Nem akarok távdiagnosztizálni, de szerintem erről van szó. Nekem is volt ráadásul a 0.1%-ba estem.

2013. júl. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem daganatos betegség, nem kell egyből pánikolni és téves diagnózisokat felállítani, hiszen nem vagy orvos. Mutasd meg dokinak és meg fogsz nyugodni, semmi komoly nem lesz, hidd el.


(A csontrák egyébként nem fáj, ha mégis, az már késői stádium.)

2013. júl. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ortopéd orvoshoz kéne menned.
2013. júl. 2. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy semmiféle ráknak köze sincs ehhez!


Valószínűleg a növekedés miatt van, azt nem tudom, hogy fog-e javulni a későbbiekben.

2013. júl. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!