Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lány létemre eléggé szőrösödöm...

Lány létemre eléggé szőrösödöm mindenhol. Nagyon szégyellem, de félek elmenni orvoshoz, mert nem tudom, hogy ott mit csinálnának velem. Valaki aki esetleg már átesett ezen tudna segíteni, vagy leírná, hogy miből áll?

Figyelt kérdés

#has #szőrösödés #egyéb tájék
2013. júl. 2. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

PCO-ra gyanakodnék. Sok tejet, gabonát, cukrot eszel?


MÉGIS MIT CSINÁLNA VELED AZ ORVOS? Menjek el veled orvoshoz? Képzett harcművész vagyok, késsel és baltával a kezemben jó eséllyel bárkitől megvédhetlek hacsak nem 100 méterről távcsöves puskával, rejtőzve akar megölni. Így már el mernél jönni velem orvoshoz egy szerencsétlen vérvételért, amit majd tovább vizsgálnak anélkül hogy neked további teendőd lenne?

2013. júl. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi különös nem fog történni. Elküldenek vérvételre ellenőrizni a hormonszintjeidet.

De menjél, ne húzd az időt!

2013. júl. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak vért vesznek ne aggódj.
2013. júl. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem is ez volt a problémám. Vért vesznek, meg bugyi-melltartóban megnézik, h hol mennyire vagy szőrös. Nem kell félni. Én Diane35-öt kaptam rá, majd másfél éve Yadine-ra váltottunk. Kicsit kevésbé szőrösödök, a szőrt pedig epilátorral szedem le. Nem kell félni. :)

18/l

2013. júl. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 poiu ***** válasza:
Cm/kg?
2013. júl. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Magas lehet a tesztoszteronszinted, de ezt csak vérvételből tudják megállapítani. A hangod nem mélyebb?
2013. júl. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ sokat segítettetek. Az első kommentelőnek szól : egyébként nem kellene rögtön megszólni a másikat azért, mert fél, lehet, hogy oka van nem gondolod?
2013. júl. 2. 11:38
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Kezeltesd. Tudom hogy rengeteg nő fél, rengeteg nőt bántottak és okkal fél, rengeteg nő beteg.


Szerinted én ennek örülök? O.o


De b.asztok egészségesen enni, ba.sztok önvédelmet tanulni, értelmes edzéseket űzni. Általánosítás, de tudod mit látok? Azt hogy járnak a nők flabéloszozni, meg futni, össze vissza éppen divatosnak kikiáltott moslékokat esznek (legyen az éppen zab müzli joghurt vagy csodapor) aztán végtelen sorban jönnek a panaszok hogy:


betegség, elhízás, pco, lelki bajok, családon belüli erőszak.

Nem te vagy a hibás, de mégis a női nem mit gondol, mi a fenét csinál? Mintha eldobták volna az értelmüket és teljesen csak az árral sodródnak.. tökéletesen kiszolgáltatva MINDENNEK. Nem vagyok feminista, de azért a sarokra kellene már állni. Nem azzal, hogy szoknya helyett farmert hordanak, hanem hogy a nőiességüket, a testüket VALÓBAN karba tartják, megtanulják megvédeni magukat és ebbe az egészség tudatos ápolása is beletartozik.


No offense.

2013. júl. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát kedves Táplálkozás,Harcművész nem vagy teljesen normális :D a túlzott szőrösödés nem amiatt van hogy mit eszel...amúgy meg az ember azt egyen ami jól esik neki,csak a káros dolgokat nem kell túlzásba vinni. elég messzemenő következtetéseket vontál le abból hogy valaki fél elmenni orvoshoz... ja,biztos azért mert nem egy harcművész és néha eszik egy hamburgert...
2013. okt. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!