Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Égő, viszkető érzés ott lennt...

Égő, viszkető érzés ott lennt de folyás nélkül. Gomba lehet vagy csak irritáció?

Figyelt kérdés
Két napja ég és viszket a hüvelyemnél és egy kicsit mintha pirosabb is lenne de pl folyásom egyáltalán nincsen. Gombára vagy irritációrá gyanakszom.
2013. júl. 4. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még csak megbillent az egyensúly és talán valami lenne belőle, de szerintem még elcsíphetnéd, legalábbis mikor még nincs folyásom, akkor tejsavas irrigálás után nekem meg szokott nyugodni.
2013. júl. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A legjobban akkor jársz, ha orvoshoz mész.
2013. júl. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is kialakulóban van vmi, mondjuk a gomba. Nálam is 1-2 napig viszket, ég majd utána jön a folyás. és akkor már sajna kell a hüvelytabletta.
2013. júl. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kezdődő fertőzéseknél gyakran elég a hüvelyflóra "segítése",erre van többféle készítmény. Pl.Genia 92,stb.
2013. júl. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az a baj h elmentem az orvoshoz ma és nem fogadtak pedig mondtam h sürgős két két múlva kaptam időpontot addigra meg nem akarom h rosszabb legyen.
2013. júl. 4. 14:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Vegyél valamilyen lactobacillust tartalmazó kúpot(azért nem irrigálást írtam,mert annál kényelmesebb a kúp)és lehet,h megszűnik a problémád.
2013. júl. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!