Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most akkor meg fog jönni?...

Most akkor meg fog jönni? Vagy mi ez?

Figyelt kérdés
Pár hónapja(asszem márciusban)volt egyszer barnafolyásom, aztán semmi. Most megint barna. Azt hozzáteszem, hogy pár napja szurkált a hasamnál meg érzékeny volt a mellem, ma meg lent a hátam közepe eléggé fáj. Ilyet még soha nem éreztem. Ja és még nem jött meg.

2013. júl. 4. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hamarosan fogsz menstruálni, de nem lehet tudni biztosan, hogy mikor. Ha nem vagy még 16 éves, akkor ne aggódj!
2013. júl. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, meg fog jönni, legyen nálad mindig betét :)
2013. júl. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Nemrég voltam wc-n és nagyon nagy lett a barna volt.Szinte teljesen átütött a bugyin. :/
2013. júl. 4. 18:14
 4/9 anonim ***** válasza:

nekem azután volt hát -és hasfájásom miután megjött pár órája.


De lehetséges, főleg ha már volt barna folyás.

2013. júl. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kezdek aggódni, mert egyre sötétebb barna. Ez normális még?
2013. júl. 4. 20:41
 6/9 anonim ***** válasza:

persze,mivel ilyen a menstruáció :D vagy rendes vér jön vagy erősen barnázol.

Megjött.

2013. júl. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ma már nem volt szinte semmi. Alíg egy icipici halvány folt. Nem igazán értem, hogy miért nem tud normálisan megjönni.
2013. júl. 5. 22:40
 8/9 anonim ***** válasza:

előző vagyok. Nekem tegnap előtt múlt el a 9.menzeszem és egyszer volt véres folt,majd 3 napig csak barnázás. Hozzáteszem hogy eddig 8 napos normál vérzéseim voltak. Ez van. Ilyen a menzesz. Megjönni megjött,csak nem jön friss vér, hanem alvadt.

Pár nap múlva 15L

2013. júl. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tegnap este, nem sokkal azután, hogy megírtam a választ, kimentem wc-re és megint egy nagy barna folt tátongott ott. Kiváncsi leszek a mai napra, ma még nem volt semmi, sak sima átlátszós.
2013. júl. 6. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!