Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit mondjak? ( Kérdésem túl...

Mit mondjak? ( Kérdésem túl rövid a magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés
Sajnos késik a menstruációm. Már 6 napot. Kb. 2 és fél éve menstruálok. Szerintetek normális, hogy még nem állt be? Hétfőn sajnos megyünk táborba, és szerintem akkor fog megjönni. Fürödni is fogunk. Nem használok tampont. Nem fogok tudni fürödni. Mit mondjak majd annak a felnőttnek, aki felügyel minket? Mert biztos megkérdezi, hogy mért nem jössz be a vízbe. 14/l
2013. júl. 6. 06:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, késhet többféle ok miatt, például túl nagy stressz, vagy más étrend.. stb.

Ha akarsz fürdeni, akkor próbáld ki a tampont, nem kell félned, ha még szűz vagy, csak használj kisebb méretűt! Minden szépen le van írva a tájékoztatóban!

Ha mégsem szeretnél használni, inkább kihagyod a fürdést, akkor is meg fogják érteni. Ha nő lesz a felügyelő, akkor simán megmondhatod neki, meg fogja érteni! Ha férfi, akkor kicsit finomabban utalj rá, hogy például "női probléma" vagy valami hasonló, ő is meg fogja érteni, ne izgulj!! ;)

18/L

2013. júl. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat. Hát még nem igazán szeretném kipróbálni a tampont. Inkább akkor nem megyek be a vízbe.
2013. júl. 6. 06:33
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat. Hát még nem igazán szeretném kipróbálni a tampont. Inkább akkor nem megyek be a vízbe. Sajnos nem lehet tudni, hogy férfi vagy nő lesz- e a felügyelő.
2013. júl. 6. 06:35
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocs kétszer küldtem el.
2013. júl. 6. 06:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Az igazat mondd, hogy menstruálsz, de nem használsz tampont, így nem tudsz fürödni!
2013. júl. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Mond azt hogy egészségügyi probléma. Biztos meg értik


Én golyatáborban voltam segítő és a gólyákat küldtem volna bele a vízbe, de azt mindták hogy "egészségügyi probléma" mondom ja jó oké. De szerintem felé csak kamuzott, mert nem akartak fürdeni, pedig piszok drága volt a belépő :)

2013. júl. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!