Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elsőnek helyeztem fel tampont...

Elsőnek helyeztem fel tampont és elégé fájt "kellemetlen volt" amikor felhelyeztem a tampont és amikor lehajultam vagy leültem akkor is fájt. Ez mitől van?

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
lehet h nem figyeltél,és megsértetted a szűzhártyádat.ha csak ennyi,nincs gond,de ha legközelebb is fáj,és közbe érzékeny marad,keress fel 1 orvost.
2013. júl. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen méretű tampont helyeztél fel, én először a minit ajánlom.
2013. júl. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem engedem el magamat, nekem is szokott fájni, pedig nem vagyok már szűz. Az is gond lehet, hogy még feljebb kellett volna helyezni, ha nem rakom elég mélyre, mozgásnál engem is "bök". Esetleg nem akkor használtad, mikor erős volt a vérzésed. Ha nincs ami síkosítsa a hüvely falát, akkor eléggé tud fájni.
2013. júl. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Slégan kell felhelyezni.

Feküdj az ágyra, emeld fel a lábaid, lazítsd el magad, és slégan csúsztasd fel addig amíg már nem érzed.

Gyakorlás kérdése.

2013. júl. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!