Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ínhüvelygyulladásra valami...

Morzsa kérdése:

Ínhüvelygyulladásra valami hatásos gyógymód?

Figyelt kérdés
Csomagolói munkát végzek,szinte nap mint nap ugyanazokat a mozgásokat végzem,lassan már fogni is alig tudok.A jobb kézfejem,hüvelykujjnál jobban fáj,a bal még csak néhány napja kezdett el fájni.Kenegettem flectorral,de nem éreztem változást.Szedtem rá xefot,de mintha be sem szedtem volna.Most izomlazítóval próbálkozok(miderizone),hátha ez hatásosabb lesz.Ha tudtok valami hatásos gyógymódot,kérlek osszátok meg velem is!Köszi!
2013. júl. 7. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:
78%

szia!


Hasonló cipőben járok, mint te, a Jabilban vagyok összeszerelő. Telefonokat gyártok. A múltkor wc-zés után már a nadrágomat sem tudtam felhúzni a fájdalomtól...


Én a zöld tubusos rozmaring krémre esküszök, jó mentolos. Patikában lehet kapni. Amúgy meg pihentetés, gyenge masszírozás.

Nekem sikerült másik állomásra kerülnöm a gyáron belül, úgyhogy már nem fáj annyira.

2013. júl. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én a Nissho-nál dolgozok,és napi szinten több ezer db-ot kell lecsomagolnom,és ez nagyon megterhelő a kezeimnek. :( Itt máshová nem tudnak áthelyezni.A megoldás egy másik melóhely lenne,de az meg nem megy egyik napról a másikra,ráadásul itt a fizu is nagyon jó.
2013. júl. 7. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!