Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon! Mit csináljak?

Tampon! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Most szerettem volna először felhelyezni tampont. Amikor megpróbáltam felrakni, nagyon fájt és nem ment tovább, max. a tampon felééig tudtam berakni.( mini volt) és utána is kellemetlen érzés volt ott. Ha már eléggé fáj, akkor is nyomjam tovább? Mit csináljak? Nem vagyok elég tág? Hagytam a tampont, vagy próbáljam meg legközelebb? Tippek?

16/L


2013. júl. 7. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg újra. Nagy terpeszben...
2013. júl. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rossz irányba nyomtad. Igazítsd, óvatosan, hogy a "helyére" menjen. :D A mini semmi, vékonyabb mint az ujjad.


Ha nagyon nem megy, akkor tiszta ujjakkal próbáld meg megkeresni, merre is kell mennie.

Nekem már a normál is megy, veled egykorú vagyok. ;)

2013. júl. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam vele ez idáig (2x használtam még) meg kell találnod a megfelelő irányt. Nekem nagyon hosszú idő mire készen vagyok de nekem sem volt kellemes érzés, se ki , se be tenni.. Én is minit használtam. De szerintem csak ha vízbe szeretnél menni akkor használj :) Addig ráér nem fontos. Ne félj a fájdalomtól majd csak belejössz :))

15/l

2013. júl. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Finoman kell próbálgatni, hogy melyik irányban lehet nyomni. Ha erőlködsz, csak fájni fog. Én a kádban fekve próbálgattam, mai napig úgy a legkényelmesebb. Teljesen elengedem magam, könnyű felhelyezni.
2013. júl. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!