Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehetne ezzel csinálni?...

Mit lehetne ezzel csinálni? (felfázás és talán már szövődmények. )

Figyelt kérdés

Állandó felfázással küszködök. Első alkalommal a kórházi sürgősségin kötöttem ki annyira fájt hátam. Cefrint írtak fel. Nemsokára megint visszajött, véres vizelet, fájdalom megint...Háziorvosom Nolicint írt fel. Végig szedtem ezt is. Majd nem sokkal később újra visszajött, visszamentem a házidokihoz, újra felírt Nolicint és elküldött laborba. A Nolicint nem kezdtem el megint szedni. Laboreredmény: Sok baktérium. Az orvos ragaszkodott a Nolicinhez, de én inkább elmentem urológiára. Ott vizeletránézésre megállapította nem lát semmi gondot...De a hátam, alhasam akkor is fájt, mondtam is de csak hajtogatta, hogy ha tünetem van menjek vissza. Ezután nyugodtan elmentem nyaralni, de másnap haza is kellett jönnöm, hiszen visszajöttek a jellegzetes felfázós tünetek. A hátam és az alhasam egyre jobban fáj. Ajánlottak egy orvost, aki tényleg foglalkozna velem de egész hónapban szabin van. A hátam és az alhasam egyre jobban fáj.


(Még annyit, hogy öt napja, amikor kicsit jobban voltam, együtt voltunk a barátommal és történt egy kis baleset. Az erősödő fájdalmak lehetnek a terhesség tünetei? )



2013. júl. 10. 19:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Még valami: nem rég voltam méhnyakrák szűrésen. Ekkor azt mondta a doki, hogy minden rendben, nincs semmi fertőzés, stb. Hazaérve vettem észre, hogy a papírra, hogy fertőzés: coccus.
2013. júl. 10. 19:14
 2/3 anonim ***** válasza:
a coccus egy baktérium(strepto vagy stafilo a legvalószínűbb) jó lenne egy vizelet tenyésztés. vagy amíg nem tud fogadni a jó orvos, addig is orvosról orvosra járni(ha van rá lehetőséged).
2013. júl. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Volt vizelet tenyésztés. Arra jött az a válasz, hogy sok baktérium. Háziorvosom állítása szerint nem is lehetett normális eredményt kapni...
2013. júl. 10. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!