Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az, hogy szinte...

Miért van az, hogy szinte állandó jelleggel a bugyimon találok vmiyen barnás átlátszó foltokat. Mi lehet ez? 16L

Figyelt kérdés
Vmilyen gombás fertőzés? :(( és mit kezdjek vele????őszintén szólva félek nőgyógyászhoz menni...meg anyumnak is olyan ciki lenne elmondani...ja igen..és még nem volt sexuális kapcsolatom
2013. júl. 10. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig ha állandó jelleggel fordul elő, akkor az nem normális szerintem. Szerintem nem kellene félned erről beszélni. Anyukád is nő és bármelyik nő életében történhetnek ilyenek.
2013. júl. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de amúgy ez mitől lehet???Ezt mi válthatta ki???kolis vagyok...szval lehet a közös fürdőszoba??? :SSS
2013. júl. 11. 00:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
barna folyás?
2013. júl. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen..vmilyen hasonló
2013. júl. 11. 00:44
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Nem muszáj szólnod anyukádnak. Nekem nagyon jó a kapcsolatom anyuval, de előbb inkább megpróbálom magam intézni a dolgaimat, aztán szólni neki, pedig idősebb vagyok nálad. Lehet, hogy valami fertőzés, vagy valami gond a ciklusoddal, én ezt nem tudhatom, de egy jó nőgyógyász a segítségedre lehet. Kérdezősködj azoktól, akikben megbízol, és tudod, hogy voltak nőgyógyásznál, hogy kit ajánlanak. Vagy csak egyszerűen kérj időpontot.

Nem a legkellemesebb élmény, de hamar vége lesz.

Inkább ez, minthogy esetleg egy kezeletlen probléma miatt meddő légy! :)

2013. júl. 11. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Pedig biztosat csak nőgyógyász mondhat, és ha ne adj' isten valami gond van, akkor minél előbb mész el, annál könnyebb gyógyítani.
2013. júl. 11. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mondjuk ez igaz :)
2013. júl. 11. 12:30
 8/8 anonim ***** válasza:
71%
Én biztosan szólnék anyumnak, és ha kell akkor elmennénk egy női nőgyógyászhoz első alkalommal.
2013. júl. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!