Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat a hüvelyem...

Mitől fájhat a hüvelyem szeretkezés után?

Figyelt kérdés

Egy kicsit hosszan tudom megfogalmazni a mondani valóm, ezért bocsi.

1 hónappal ezelőtt szex után kellemetlen érzést éreztem a hüvelyemben. Fájt, égetett és a vizelet is fájt, és folyamatosan olyan érzésem volt, hogy pisilnem kell(de mégsem kellett, vagy csak minimális) ekkor használtam a Canestent. Elmentem nődokihoz, de ő azt mondta nem lát semmit. Utána szex után mindig ilyen érzésem volt. Ha nem volt szex, elmúlt 1 napra rá ez az érzés. Ezért arra gondoltam elmegyek egy másik dokihoz, ő azt mondta, hogy hüvelyi gyulladásom van felírt kúpot, mind a 3-at elhasználta. Semmi panasz nem volt utána, de utána jött a szex, és megint előjöttek a panaszok. Arra gondoltam, hogy nem lehet, hogy az óvszerre vagyok allergiás?? Vagy mitől lehet ez?? Elég kellemetlen és így már a szexhez is félek hozzákezdeni, hogy megint ez az érzés lesz! Hozzáteszem óvszert mindig használtunk, ezért a páromtól biztos nem kaptam el semmit(igaz neki semmi panasza nincs!) Ha valaki volt hasonló helyzetben mit tett?? Neki mit mondott a doki? Kérlek segítetek! Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. okt. 18. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:

nem vagy túl száraz?

vagy lehet, hogy urológussal kéne megnézetned magad, nem nőgyóggyal..

2009. okt. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Elképzelhető az allergia is, de mihamarabb ki kellene deríttetni ennek a tényét. Ha nem, akkor lehet, hogy akár előjáték közben valamilyen mikrosérülés keletkezhetett a hüvely falán, ill. a hüvelybemenetnél közvetlenül található húgycsőbemeneten keresztül is bejuthat kis baci. Hasonló tüneteim a fog.gátló szedésénél volt, nyáron tavaly. Akkor gombát nem állapítottak meg, egy ideig kúpot használtam, de majd magától rendeződik. Ha egyébként negatív "minden". Nagyon sok folyadékot kell inni és egy picit hanyagolni egymást, hogy helyreálljon a kémia.
2009. okt. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szia!!

teljesen egy cipőben járunk..én van,hogy sex után véreset pisilek,és felfázási tüneteket produkálok(nem jön pisi,csak pár csepp,és fáj)na most,én nagyon gyakran vagyok alapból is felfázva,de képzeld elkezdett iszonyúan égni a hasam,és szúrkálni 1-2 hete,hőemelkedésem van állandóan 37,5 napközben is..és nem megy lejjebb,hányingerem is van,és sajnos hüvelyi folyásom is van..eleinte csak folyásom volt..és a nődoki mindig felírt nekem is canestent.ezek atünetek amiket leírtam petefészek gyulladásra utalnak,és nekem az van,nagyon ugy érzem..kivizsgálásra sajnos csak november 9-re kaptam időpontot,szóval addig kinlódhatok,amúgy a sex utáni hüvelyi égés nekem azóta van amióta a fog.gátlót abbahagytam(sokat voltam tőle rosszul). MENJ TE IS MÉG MOST DOKIHOZ!! ÉS VIZSGÁLTASD KI MAGAD ALAPOSAN!!SOK SIKERT

2009. okt. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsónak, húgomnak volt ugyanez, urológus pisiből megállapítja, h van e gyulladás...

hugomnk gennyes volt a pisi, a következő fázis, mikor már véres is és percenként jársz wcre. nem a levegőbe beszélek, menjetek urológushoz

2009. okt. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Csütörtökön voltam vérvételen,és vizeletet is vettek,most a hét közepére lesz eredmény,nem urológusnál voltam,de ha van valami baj,akkor igy is kiderül?vagy muszáj urológushoz menni?
2009. okt. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem hiszem
2009. okt. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy már most ennyien válaszoltatok! Hát 2 dokinál ugyebár voltam, az egyik azt mondta semmi bajom, a másik kúpot írt fel, mert, hogy hüvelyi gyulladásom van. De az utolsó orvosnál mikor voltam elmondani nem tudtam normálisan a problémám, mert nem rám figyelt hanem a nővérekkel vigyorgott, és inkább oda figyelt, hogy ott mit kell aláírni. És a hüvelytükröt is úgy belémnyomta, hogy eszméletlenül fájt.

Hát vizeletvizsgálatra el fogok menni akkor, de azért reménykedem, hogy végre már rá jövök, hogy mi lehet az oka ennek. De érdekes mód, azt nem vettem volna észre, hogy folyásom lenne, vagyis csak az a minimális menstruáció előtt van. De lehet ami nekem van bajom az nem így mutatkozik. De ki tudja:S

2009. okt. 18. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!