Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha egy nőt puncin rúgnak...

Ha egy nőt puncin rúgnak akkor az neki milyen érzés?

Figyelt kérdés
Olyan lehet mint amikor egy pasit rúgnak tökön?
2013. júl. 13. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Nem nagyon fáj.
2013. júl. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztos nem kellemes.
2013. júl. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Annyira nem fáj, de azért nem is kellemes érzés
2013. júl. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
a nőnek nem fáj annyira olyan mintha a könyököd térded rúgják -a csont fáj -nekünk ott nincs olyan érzékeny mint nektek fiúknak...
2013. júl. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, sosem rúgtak puncin. :D

Viszont amikor ráestem a biciklivázra, majdnem összehugyoztam magam.

2013. júl. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Hát azért nem hasonlítgatnám a könyökberugáshoz,nekem nem volt olyan,de a lényeg-sokkal de sokkal jobban fáj,persze a fiúknak rosszabb
2013. júl. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem könnybe lábadt a szemem, mikor ráestem. Megrúgni nem rúgtak szerencsére, nem is próbálnám ki :D

Nem tudom milyen a fiúknak, de szerintem én is szenvedtem annyit akkor, mint ahogy látom a fiúkat egy-egy ilyen eset után.

2013. júl. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Mivel nemigen van olyan ember aki mindkettő érzést megélheti ezért szerintem ezt nem lehet összehasonlítani. Ráadásul ugyanaz a fájdalom is más hatással lehet két emberre.


Mivel a tökönrúgásnál nem az izom és a csont ütése okozza a fájdalmat, ezért ez más jellegű fájdalom. Valószínűnek tartom, hogy ugyanolyan erejű rúgás a fiúknál jobban beteszi a kaput.

2013. júl. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2 öcsém + egy apukám van, én lány vagyok. Valamelyikük azt mondta, kb annyira fáj, mintha szemen rúgnának. Lehet gondolkodni, lányok...
2013. júl. 22. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!