Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Nektek folyás van a...

Lányok! Nektek folyás van a bugyitokon? Szerettek tangát hordani?

Figyelt kérdés
Tudom intim kérdés és kicsit idétlen, de nem tudom hogy másnál a bugyi totál száraz a nap végéig,szóval azért csak kell hogy jöjjön minimális folyás és nektek miylen színű a bugyitokon? És ha mondjuk pont a pasitokkal vagytok együtt akkor nem szégyellitek mikor lehúzza a bugyit? A tanga viselésénél nem jön több folyás? Intim betétet használtok?
2013. júl. 14. 20:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
93%
Azért kellemetlen, mert nem akarom, hogy anyukám lássa a folyásos bugyijaimat, mikor kimossa őket :D És úgy gondoltam, hogy hamarabb elhasználódik, hogy egy idő után, ha mindig folyásos lesz, elképzelhető, hogy nem jön ki belőle, besárgul, stb. De lehet, hogy csak azért, mert nekem kifejezetten erős.
2013. júl. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A folyás nekem mindig kijön a bugyimból. Azt meg, hogy anyukád meglátja...szerinted már mi mindent látott?
2013. júl. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Van folyásom mindig,ilyen fehéres színű.A tanga az jobban olyan szokott lenni,talán mert jobban bevág.

Kicsit szégyenlem mikor olyan a bugyim és más látja.

2013. júl. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Ágota Nóra ***** válasza:
100%

Nekem mindig van folyás a bugyimon.

Sárgás színű,és keményes.Csak tangát használok,hát eléggé koszos szokodt lenni ...


13l

2013. júl. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, hogy ilyen őszinték voltatok!
2013. júl. 16. 21:32
 16/16 Horváth Lilikeh válasza:

HAHO!

lanyok! Akik tangat hordanak, és erősebb állandó a folyasuk (remelem van ittt ilyen és tud esetleg mondani velemenyt vagy sajat tapasztalatot ő is) a gatyatok nem lesz olyan a tangan keresztul? Mert ugye a tanga vegulis csak egy csík ami nagyon bevag... nekem van ey calvin kleines tangam amit nagyon de nagyon szeretnek hordani de nem merek mert felek hogy nagyon bevagna és ha leülök meg falallok a gatyam is atnedvesedik és pl az suliban eleg gaz betétet meg egy tangara nem lehet rátenni tudtommal mivel ahhoz tul keskeny

14 L

2019. jan. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!