Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Puncim felületén már majdnem...

Puncim felületén már majdnem a csiklo mellett ahol nincs szőr észrevettem egy pici gombóc szerű valamit ami fehér de szerintem pattanásnak tul kemény, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
16/L

2013. júl. 15. 16:33
1 2
 1/11 anonim válasza:
szőrtüsző esetleg
2013. júl. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, egy zsírcsomóról lehet szó. Kezdeni nem tudsz vele semmit. Ha zavar menj el dokihoz, és ha úgy látja jónak kivágja. De nagy valószínűséggel visszanő.

(Ha tényleg arról van szó...)

Látatlanban csak ennyit tudok...

2013. júl. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem szortuszo! olyan terület ahol nem nő szőr . remelem semmi komoly picit megijedtem. gondoltam allergia ra de szerintem az nem mert csak egy van. de olvastam más kérdéseknél ilyen témáról es írtak olyat hogy lehet elmúlik. mennyi idő utan forduljak orvoshoz ha nem múlik el?
2013. júl. 15. 16:58
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Az a terület tele van váladéktermelő mirigyekkel,ami ha eltömődik kialakul egy ilyen duzzanat. Addig nincs is ezzel baj,míg véletlenül be nem fertőződik,mert akkor fájdalmas lesz és a gyulladás továbbterjedhet. Ha csak annyi van mint most,nem szükséges orvoshoz menni,de ha piros,fájdalmas lesz azonnal menj nőgyógyászhoz.
2013. júl. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem a puncim bemenetelénél volt egyszer egy kemény csomó. Olyan volt mint egy borsó. Én is megijedtem. Picit fehéres volt a közepe. Mivel az ott érzékeny terület baromira fájt...majd be szärtam, de idővel kinyomtam magamnak. Ilyen trutyi jött ki belőle. Csak várni kell még 1-2 napot hogy tutira beérjen. Ja és nekem sem volt ott szőr!
2013. júl. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem is van
2013. júl. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
menj el orvoshoz, mert az is lehet, hogy condiloma. (nekem is volt, lefagyasztották)
2013. júl. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ja, a bőrgyógyászatra menj, ne nőgyógyászhoz!
2013. júl. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Küldj róla képet!
2013. júl. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Küldj egy képet, és megmondom! Vagy azóta elmúlt?
2015. dec. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!