Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti hogy vagytok ezzel?

Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

ti menstruáció idején milyen gyakran használtok fájdalomcsillapítót? én az első napon van hogy 3at is beveszek,mert úgy fáj.

az normális hogy mikor menstruálok hasmenésem van és fájdalmat érzek a végbélnél?

kipróbálnám a tampont,de még szűz vagyok,ha estelge nem tudnám kiszedni mit tegyek?mikor régebben próbáltam nagyon nehezen sikerült kiszedni,milyen testhelyzetben a legkönnyebb eltávolítani?


2013. júl. 15. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:

De sok egyszerre :)

Az első napok fájdalma erősebb,mint később. Nyugodtan vegyél be naponta akár 4 db. fájdalomcsillapítót,az a maximum általában. Az is természetes,h a végbeled,derekad fáj, és hasmenés is lehet,mert a kismedence ilyenkor vérbő,ami a fájdalmat okozza és felgyorsítja a bélműködést.

A hüvely enyhén hátrafelé dől,ezért úgy könnyebb kihúzni a tampont,ha nem egyenesen,v.hátra felé teszed,hanem egy picit előre, a húgycsöved felé húzod.

2013. júl. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ:)
2013. júl. 15. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!