Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Büdös a nemiszervem. Mitől?

Büdös a nemiszervem. Mitől?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar, hogy büdös vagyok odalent. Pedig rendesen megmosakszom, a lenti helyre nagy figyelmet fordítok, és mégis. Egyszerűen nem bírom elviselni. Már nagyon régóta, kb. évek óta... Nem merek szólni a szüleimnek, nem merek elmenni nőgyógyászhoz sem. Néha szokott viszketni is, ráadásként a szeméremajkaim nagyobbak a kelleténél, ennek van köze hozzá?

Nem sokáig bírom így. Fürdés után is majd elájulok. Nem bírom!


2009. okt. 19. 20:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
gomba, fertőzés.folyás?
2009. okt. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Viszket és piros is? Ha ehhez párosul még fehéres túrószerű folyás akkor lehet, hogy gombád van ami ezeket a tüneteket okozza, viszont ezt kezelni kell, mert ha nem foglalkozol vele lehet szövődménye. Én a helyedben felkeresnék egy nőgyógyászt azért, nem kell félni tőle, minden nő jár nőgyógyászhoz, aki törődik magával.


Rossz szagot egyébként okozhat a szőr, mivel a vizelet érintkezik vele és ezért van egy kis szaga.

2009. okt. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
gomba,fertőzés.Irány a doki,ha nem akarsz magadnak rosszabbat. vagy titokba vagy szülőket beavatva,de nyomás!
2009. okt. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Van folyásom is, mindig!! Borotválom lent. Milyen szövődményei lehetnek? De én ezt szégyellem. :( Olyan gáz. :( Mitől alakul ez ki? Mindig is ápoltam magam, soha nem hanyagoltam el. :(
2009. okt. 19. 20:55
 5/25 anonim ***** válasza:
Most komolyan, ez évek óta tart?? Mindenképp szólj anyukádnak róla, hidd el egyáltalán nem ciki és biztosan el fog vinni orvoshoz. Valószínűleg valamilyen fertőzésed van amit kezelni kell mert legrosszabb esetben akár meddőséget is okozhat egy kezeletlen fertőzés ha feljebb húzódik a méhedre vagy a petefészkedre.
2009. okt. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
:O Úristen, nagyon megijedtem. :( Annyira ciki!!! :((( Amúgy annak van köze hozzá, hogy állandóan folyásom van, fáj a fejem, van mikor görcsölök (pedig meg sincs), meg hányingerem van. Igen, régóta, de nem tudom hány éve! :(((
2009. okt. 19. 20:58
 7/25 anonim ***** válasza:

Folyása minden nőnek van, ezt meg kell különböztetni a másfajta, betegségre utaló folyástól. A normál folyás átlátszó vagy fehérkés színű, nincs különösebb szaga és nem túrós az állaga.


Bizony, a gomba meg bármilyen más fertőzés is okozhat meddőséget....


Rengeteg nőnek van hasonló baja, ez nem azt jelenti, hogy rosszul ápolod maga. Én pl. rendkívül fogékony vagyok az ilyen dolgokra, így elég elmenem néha uszodába vagy strandra és simán kijön. Orvosom szerint elég ha megfogok egy kilincset és pl. wc-n amikor törlésnél érintkezik a papírral elkapom.


Ez nem gáz. Az a gáz, ha nem kezelteted magad, ugyanis egy életre megszívhatod. Az orvos minden nap találkozik egy rakat ilyennel, hidd el őt nem fogja érdekelni és segít neked. Viszont minél előtt menj el, mert minél tovább húzod annál nehezebb lesz megszüntetni a dolgot. (Én legutóbb több mint fél évig kínlódtam vele)

2009. okt. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

a 3. válaszoló vagyok. én is most voltam ilyen problémával nőgyógyászhoz...húztam 2-3 hónapig,míg már nagyon rossz lett a helyzet.menj dokihoz.nem ciki,ez nem azt jelenti hogy ápolatlan vagy.hidd el.ez nem ciki. és tényleg lehetsz akár meddő is,és ha élsz szexuális életet,akkor a párod is elkaphatja és nem lesz egy kellemes érzés senkinek sem.

ez nem ciki vagy ápolatlanság.mondom...irány a doki.

2009. okt. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Lehet gomba de bakteriális fertőzés is, ezt a nőgyógyász tudja megállapítani és gyógyszert is ad rá, a panaszaid pedig hamar meg fognak szűnni. Nem a fertőzés a ciki, hanem az, hoyg ennyi ideig nem mentél vele orvoshoz!

A fertőzés a legtisztább nőknél is kialakulhat, egy egyszerű megfázás után, vagy nyilvános wc-től, vagy 1000 más okból, tehát ez nem minősít senkit! Viszont nagyon gyorsan kezelni kell, mert az elhanyagolt fertőzések meddőséget okozhatnak.

2009. okt. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Most is a sírás kerülget! Tuti elbőgném magam. Amúgy suliban ha vagyok, állandóan érzem a szagot. szerintem más is, bár mindig befújom magam, de mikor elmegyek a wcre rendesen rosszul leszek magamtól. :( pasim soha nem lesz. mit szólna, ha megérezné. á bele se merek gondolni.
2009. okt. 19. 21:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!