Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor jöhet meg? 12/L

Mikor jöhet meg? 12/L

Figyelt kérdés
Érdekel, hogy mikor jön meg a legelső. Csak azért, mert kicsit fura, hogy 2 évvel fiatalabbaknak is már.

2013. júl. 19. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Vannak kinek 16 évesen jön meg. Ne aggódj. Addig örülj amíg nem jön meg. Ismerek olyat akinek 9 évesen megjött és ismerek olyat is aki 15 éves és nincs meg még neki. Nekem is 14 évesen jött meg. :)

15/Lány

2013. júl. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

ne várd annyira,nem egy leányálom:)

kérdésedre válaszolva,bármikor megjöhet,mi nem tudjuk neked előre megmondani mikor fog

2013. júl. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom, nem is várom.
2013. júl. 19. 11:04
 4/6 anonim ***** válasza:
16 éves korodig kell megjönnie az első menstruációdnak. Ne azt nézd, hogy a fiatalabb lányok már menstruálnak, mert 9 és 16 év között normális az első menstruáció megjövetele.
2013. júl. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves Kata! Ma? Holnap? Jövöre? Nyugi! (Ha megjön csak eggyel több gond :-)))
2013. júl. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Addig örülj amíg nincs,ha màr van fehér folyàsod,szõrõsödsz,és nõ a cici akkor nincs sok hàtra :) Remélem segítettem
2013. júl. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!