Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon szeretnénk babát de...

Nagyon szeretnénk babát de még mindig nem jött össze eddig. Mit csinálunk rosszul? Mikor kéne együtt lennünk h. sikerüljön?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok 16 éves koromtól fogamzásgátló tabit szedek (mercilon-t) ill. szedtem mert már 2007. jan. -ban abba hagytam. Aztán nagyon rendszertelen volt a menszeszem (volt hogy kimarad egy hónap stb. ) de most az év áprilisától 26 naposak a ciklusaim és most van az a hónap (június vége ) , h.28 napra jött meg. Hiába vagyunk együtt rendszeresen a párommal de mégsem sikerül már kezdem föladni ezt az egész baba projektet.
2008. jún. 25. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:

próbáljatok meg pózt váltani (nő alul férfi felül (de itt elsősorban nem a misszionárius pózra gondolok)

hanem valami ilyesmire: [link]


ilyenkor tud ugyanis a hímvessző a legmélyebbre hatolni a vaginában, és ilyenkor a spermáknak már kisebb utat kell megtenniük


lehet, hogy a párodnak kellene elmenni egy kivizsgálásra, megnézetni, hogy a spermaszám optimális-e, elég gyorsak-e meg ilyesmik

2008. jún. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Vizsgálaton voltál már hogy kiderítsd mitől lehet? Egy barátnőm is így volt hogy évekig próbálkoztak és semmi aztán mikor terhes lett elvetélt kétszer is. És mindez egy lyukas fog miatt, amire legkevésbé gondoltak volna.
2008. jún. 26. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Normális ciklussal is beletelhet fél évbe mire sikerül összehozni, szerintem még légy türelmes, még csak most állt helyre a ciklusod. Fél év után már érdemes elkezdeni utánajárni, miért nem sikerül.
2008. jún. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!