Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves vagyok és 70a-s...

I.need.it*-* kérdése:

14 éves vagyok és 70a-s melltartót hordok. Szerintetek ez gáz? O. o

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm akinek "kisebb" a melle azt mondja hogy nekem milyen nagy pedig szerintem nem. szóval?.. :/

2013. júl. 21. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem,miért lenne gáz?Én is 14 vagyok és 70-st hordok.
2013. júl. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.20 éves korodig nőhet a melled.Én 17 éves vagyok és 75/A-st hordok.
2013. júl. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen is 70a-s melltartót hordok (genetika...), rengeteget sírtam miatta, meg ugye nehéz olyat találni ami pont jó, de mára már megszoktam, szomszédomnak is pici mellei vannak és boldog házasságban él, nekem is van komoly kapcsolatom meg amúgy is... még úgyis nőhetnek, nekem 14évesen volt olyan osztálytársam, aki melltartót se hordott annyira nem volt neki, aztán ennyi idősen meg már jóval nagyobbak a mellei mint nekem :)
2013. júl. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amiről nem tehet az ember az sosem gáz! Ezt kéne már egyszer végre megérteni!!! Mindenki más ütemben fejlődik! Senki nem lesz attól értékesebb, mert fejlettebb másoknál!!!
2013. júl. 22. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
oké köszi :)
2013. júl. 22. 10:02
 6/7 anonim válasza:

Én 17 éves vagyok, 70C-s melltartót hordok. Szép vagyok, ég sincs barátom. :) Nem a mellméreten múlik a dolog. Sokszor jobb is a kis mell.

Egyébként, tényleg valószínű, hogy még fog nőni a melled. Anyukádnak nagy a melle? Következtethetsz belőle. :))

2013. júl. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

75A

14,5L

2013. szept. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!